Mahkum'un yıldızı Onur Tuna kalbini hangi güzel meslektaşına kaptırdı? Onur Tuna'nın Filipinler tatiline kiminle gittiği belli oldu

Ekranların en yakışıklı ve başarılı oyuncularından, Mahkum dizisinin yıldız ismi Onur Tuna, kalbini Yasemin Yazıcı'ya kaptır. İkilinin tatile Filipinlere gittiği öğrenildi.

Google Haberlere Abone ol
Mahkum'un yıldızı Onur Tuna kalbini hangi güzel meslektaşına kaptırdı? Onur Tuna'nın Filipinler tatiline kiminle gittiği belli oldu

Ekranların en yakışıklı ve başarılı oyuncularından Onur Tuna, kalbini çok güzel bir meslektaşına kaptırdı. Tuna’nın Yasemin Yazıcı’yla sevgili olduğu ortaya çıktı.

tv100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Tuna başrolünü oynadığı “Mahkum” dizisi sezon arası verdikten sonra Filipinler’e tatile gitti. Ünlü oyuncuya tatilde sevgilisinin eşlik ettiği öğrenildi.

Onur Tuna ile Yasemin Yazıcı’nın yaklaşık 6 aydır sevgili olduğu ve çok iyi anlaştıkları konuşuluyor. Özel hayatıyla gündeme gelmeyi sevmeyen ve bu konudaki sorulara da hep tepkiyle yaşlaşan Tuna’nin bir ilke imza atıp Yasemin Yazıcı’nın paylaştığı pozu yayınlaması ilişkisinin ciddi temelde ilerlediği sinyalini verdi.

Onur Tuna Kimdir?

02.07.1985 tarihinde Çanakkale’de doğmuştur. 9 Eylül Üniversitesi İktisat Fakültesinde lisans eğitimini tamamladı. Ege Üniversitesi konservatuvarında Sanat Müziği ses eğitimi de aldı.

Ortaokul ve lise yıllarında tiyatro oyunlarında yer almaya başladı.  İzmir Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde 2.5 yıl oyunculuk eğitimi aldı. İstanbul’da Üç Mota, Ayla Algan, Craft ve Saim Güveloğlu’ndan eğitim almaya devam etti.

Hayat Devam Ediyor dizisi ile 2011 yılında profesyonel oyunculuk kariyerine başladı. Ardından  Filinta, Cesur Yürek, Yasak Elma, Mucize Doktor gibi birçok projelerde yer almıştır. Şu anda FOX’ta başlayan "Mahkum’" dizisinde "Fırat Bulut’" karakterini canlandırmaktadır.

Televizyonun yanı sıra 2014 yılında çekilen ‘’Bir Küçük Eylül Meselesi’’,  2019 yılında  ‘’Ağır Romantik’’  2021 yapımı olan "Benden Ne Olur" ve "Dilemma" isimli sinema filmlerinde rol aldı.

Ekran ve beyaz perde dışında müzik ile ilgilenmektedir. Gitar ve piyano çalan oyuncunun aynı zamanda kendi şarkılarından oluşan albümleri bulunmaktadır.

 Onur Tuna'nın Oynadığı Diziler

Mahkum / Savcı Fırat Bulut / 2021
Mucize Doktor / Ferman Eryiğit / 2019-2021
Yasak Elma / Alihan Taşdemir / 2018-2019
Cesur Yürek / Ömer Korkmaz / 2016-2017
Filinta Filinta / Mustafa / 2014-2016
Huzur Sokağı / Ali Taner Atahan / 2013
Hayat Devam Ediyor / Siraç Bakırcı / 2011-2012

Onur Tuna'nın Oynadığı Filmler

Benden Ne Olur / Soner Güler / 2021
Ağır Romantik / Kerem Babayiğit / 2020
Bi Küçük Eylül Meselesi / Atıl /2014

Yasemin Yazıcı

8 Eylül 1997’de İstanbul’da doğan Yasemin Yazıcı, Dialog ve Pera Güzel Sanatlar okullarında diksiyon ve oyunculuk eğitiminin yanı sıra dans ve vokal eğitimi de aldı. Okul yıllarında Türkçe, Fransızca ve İngilizce dillerinde, “Kral Oidipus”, “Antigone”, “Bir Yaz Gecesi Rüyası”, “Lysistrata”, “Faust (vol. I)”, “Hugo Sistemi” ve “Ayrılma” adlı oyunlarla sahneye çıktı.

 2018 yılında London School of Economics Sosyal Antropoloji bölümünden mezun oldu. Üniversiteden mezun olduktan sonra London Academy of Music and Dramatic Arts (LAMDA)'ta yine oyunculuk üzerine eğitim aldı. Türkiye'ye dönüş yaptıktan sonra ise İstanbul Film Akademi'de Ezel Akay, Deniz Ölmez gibi alanının usta isimlerinin eğitim verdiği "Pratik Oyunculuk Atölyesi" sertifika programına katıldı.

 Yasemin Yazıcı "Son Yaz" dizisinde Naz karakteriyle ekranda oldu.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin