Kuzey ilk kez görüntülendi

Özcan Deniz eşi Feyza Aktan Deniz ile oğlu Kuzey'i gezdirirken görüntülendi.

Google Haberlere Abone ol
Kuzey ilk kez görüntülendi

Özcan Deniz, 2016’dan beri aşk yaşadığı Feyza Aktan ile geçen martta nikah masasına oturmuştu. Ünlü çift, oğulları Kuzey'i gezdirirken görüntülendi. Çiftin 1.5 aylık oğulları herkesin ilgi odağı oldu. Bebeğinin gazını çıkartan, eşine yardımcı olan Özcan Deniz’i görenler tebrik yağmuruna tuttu.

Özcan Deniz eşi Feyza Aktan Deniz ile oğlu Kuzey'i gezdirirken görüntülendi. Deniz, 2016’dan beri aşk yaşadığı Feyza Aktan ile geçen martta nikah masasına oturmuştu. 46 yaşındaki Özcan Deniz’in 30 Nisan’da oğlu Kuzey doğmuştu.

Posta'dan Hakan Kırarslan'ın haberine göre; Feyza Aktan ile Göcek’te tatil yapan Özcan Deniz, oğlunu gezdirirken ilk kez görüntülendi. Bebekleri ile balayına çıkan çiftin tercihi Göcek oldu. Karı-koca daha sonra Kaş’a geçecek.

Babasına benzetildiÖzcan Deniz ve eşi önceki gün Kuzey’i de alıp bütün gün dolaştı. Çiftin 1.5 aylık oğulları herkesin ilgi odağı oldu. Bebeğinin gazını çıkartan, eşine yardımcı olan Özcan Deniz’i görenler tebrik yağmuruna tuttu. Kuzey bebek, Özcan Deniz'e benzetildi.
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin