Kuruluş Osman 72. Bölüm yayınlandı: Kuruluş Osman 72. Bölüm ATV izleme linki

Başrollerinde Burak Özçivit’in yer aldığı Kuruluş Osman, reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Binlerce kişinin beğeni ile takip ettiği tarihi dizi Kuruluş Osman, dün akşam 72. Bölümü ile ekranlara geldi. Yayınlanan yeni bölümde Osman Bey’in gazabı tekfurları yakacak! Osman Bey ve Alpleri, gizlice girdikleri Bilecik Kalesi’nde ölümcül bir operasyon düzenliyor. Nefes nefese izlenen Kuruluş Osman dizisinin yeni bölüm linkini haberimizin içerisinde ekledik.

Google Haberlere Abone ol
Kuruluş Osman 72. Bölüm yayınlandı: Kuruluş Osman 72. Bölüm ATV izleme linki

ATV’nin reyting rekortmeni Kuruluş Osman dizisi, her Çarşamba izleyicisi ile buluşuyor. Soluk soluğa takip edilen dizinin 72. Bölümünde; Nikola, Mari ile evlenmek istiyor. Bu arada Osman Bey ve Alpleri, Bilecik Kalesi’nde ölümcül bir operasyon düzenliyor. Papaz Gregpr’u kullanarak Söğüt’ü geçmek isteyen tekfurlar, Osman Bey’e bir darbe daha vurmaya hazırlanıyor. İşte Kuruluş Osman 72. Bölüm izleme linki!
 
KURULUŞ OSMAN 71. BÖLÜM ÖZET

Osman Bey'in Nikea'da zehirlenmesi ve eş zamanlı olarak Kayı Obası'na düzenlenen saldırı, Kayıların ciddi bir darbe almasına yol açar. Nikola'nın zehirli tuzağını zekice bir hamleyle bertaraf eden Osman Bey, saldırının hesabını sormak için önce Tekfur Rogatus'un karşısına dikilir!

Suikastçı Julia'nın Gonca Hatun'u şehit etmesi ise Boran Alp başta herkesin yüreğine ateş düşürür. Osman Bey ve Kayı Obası'na karşı düzenledikleri saldırılarla güvenleri artan tekfurlar, eğitim gören Kayı çocuklarını kaçırarak Söğüt'ü hedefine koyar.

Osman Bey ise bütün bu olanlara karşı hamlesini sabırla hazırlarken karşısında Turgut Bey'i bulur.

Osman Bey, Nikea'daki zehirli tuzaktan nasıl kurtulacak? Obaya düzenlenen saldırıya hazırlıksız yakalanan Kayılar ölümcül suikastı nasıl savuşturacak? Bala Hatun, Orhan'ı koruyabilecek mi? Osman Bey Kayı Obası ve Nikea saldırılarının faillerini bulabilecek mi

Gonca Hatun'un ölümü Boran Alp'i nasıl etkileyecek? Tekfurlar Söğüt'ü ele geçirmek için nasıl bir tuzak kuracak? Osman Bey tekfurların kaçırdığı öğrencileri geri almak için ne yapacak
 
KURULUŞ OSMAN 72. BÖLÜM ÖZET

Osman Bey ve Alpleri, gizlice girdikleri Bilecik Kalesi'nde ölümcül bir operasyona girişir. Osman Bey'in kaleye sızmasını sağladığı ve Tekfur Rotagus'a ulaşmayı başaran Turgut Bey ise büyük bir tehlikenin pençesindedir.

Papaz Gregor'u kullanarak Söğüt'ü ele geçirmeyi planlayan tekfurlar, Osman Bey'e yeni bir darbe vurmaya hazırlanır. Tekfur Nikola'nın Mari Kosses'le evlenmek istediğini açıklaması ortalığı karıştırır. 

Osman Bey kaçırılan ve din değiştirmeye zorlanan Türkmen çocukları kurtarabilmek için zekice bir plan yaparak tekfurları savaş meydanında alt etmek ister.

Osman Bey ve alpleri Bilecik Kalesi'nden nasıl çıkacak? Tekfurların Papaz Gregor ile iş birliğinin sonuçları ne olacak? Osman Bey'in tutsak çocukları kurtarmak için herkesi şaşırtacak hamlesi ne?

Mari Kosses, Tekfur Nikola'nın kendisi ile evlenmek istemesine nasıl tepki verecek? Kayı Obası'ndaki hainlerin akıbeti ne olacak?
 
Kuruluş Osman 72. Bölüm FULL İZLE

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin