Kurt Seyit ve Şura'nın yolları ayrılıyor

Star'da ekrana gelen dizinin yeni bölümünde izleyiciyi neler bekliyor?

Google Haberlere Abone ol
Kurt Seyit ve Şura'nın yolları ayrılıyor

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah'ın paylaştığı 'Kurt Seyit ve Şura- İstanbul'da bu akşam Seyit ve Şura'nın yolları Petro ve Billy'nin oyunuyla ayrılıyor.

 

Kurt Seyit, Şura'ya evlenme teklif ettiği sahneler dizinin geçen hafta yayınlanan bölümüne damga vurmuştu. Bu evliliğin olmaması için her yolu deneyen Petro ise Billy ile ortaklık yaparak Seyit'i tuzağa düşürmüş ve Rusya'ya giden gemiye bindirmişti.

 

Dizinin yeni bölümünde Petro'nun planı işlemeye başlayacak. Petro Şura'yı, Seyit'in Barones'le birlikte İngiltere'ye gittiğini inandırmaya çalışacak.

 

ŞURA VALENTINA'YI BULUYOR!

 

Seyit'ten haber bekleyen Şura sokak sokak aradığı ablası Valentina'ya ulaşıyor. Dizinin yeni bölümünde abla kardeşin duygu yüklü buluşma anları ekrana gelecek.

 

Kurt Seyit, tutsak olarak tutulduğu ve Rusya'ya doğru yola çıkan gemiden kurtulabilecek mi?  Şura, nikaha gelemeyen Seyit'i affedebilecek mi yoksa Petro'nun tuzağına mı düşecek?

 

'Kurt Seyit ve Şura İstanbul', yeni bölümüyle bugün saat 22:00'da Star TV'de yayınlanacak."Kurt Seyit ve Şura'nın yolları ayrılıyor" Galerisine Göz At


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin