'Kurt Seyit ve Şura'nın yeni sezon tanıtımı yayınlandı, izleyici gerildi!

Star TV'de yayınlanan dizinin yeni sezon görüntüleri izleyiciyle buluştu.

Google Haberlere Abone ol
'Kurt Seyit ve Şura'nın yeni sezon tanıtımı yayınlandı, izleyici gerildi!

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah'ın yer aldığı, Ay Yapım yapımcılığında gerçekleşen 'Kurt Seyit ve Şura İstanbul'un çekimleri başladı. Star TV'de yayınlanan dizinin yeni tanıtımında Kurt Seyit elleri kelepçeli bir halde darağacına giderken gözüküyor.

 

Sezon finalinde, Kurt Seyit ve Şura tam kavuşacakken Petro ve Billy'nin kurduğu tuzakla yine ayrılmak zorunda kalmıştı. Şeref Oteli'ndeki yangından kurtulan Seyit, Petro ve Billy'nin planıyla Barones'i öldürmekten suçlu bulunarak hapise mahkum edilmişti. Yayınlanan yeni sezon tanıtımında da elleri ve ayakları prangalarla bağlı Seyit, askerlerin nezaretinde darağacına giderken gözüküyor.

 

Eylül ayında yeni sezona başlayacak dizide, Rusya'dan İstanbul'a uzanan zorlu yolculuğunda defalarca ölüm tehlikesi atlatan Seyit, darağacından kurtulabilecek mi? Seyit büyük aşkı Şura'ya yeniden kavuşabilecek mi? Aşıklar, büyük umutlarla geldikleri İstanbul’da yeniden bir araya gelebilecekler mi? gibi sorular yanıt bulacak."'Kurt Seyit ve Şura'nın yeni sezon tanıtımı yayınlandı, izleyici meraklandı!" Galerisine Göz At


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin