Kürsüye fırlayan minik kız çocuğunun söyledikleri Babacan'ı şaşırttı! Babacan'ın "Bay Kemal" cevabı

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan Ankara'da katıldığı etkinlikte kürsüde yaptığı konuşma sırasında minik bir kız çocuğu bir anda kürsüye fırladı. Babacan'a "Bay Kemal sözünden dönmeyecek" diyen kız çocuğu ile Babacan'ın gülümseten diyaloğu...

Google Haberlere Abone ol
Kürsüye fırlayan minik kız çocuğunun söyledikleri Babacan'ı şaşırttı! Babacan'ın "Bay Kemal" cevabı

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın Ankara’da Şereflikoçhisar Dayanışma ve Kültür Derneği’nin etkinliğinde yaptığı konuşma sırasında yanına gelen bir kız çocuğu “Bay Kemal sözünden dönmeyecek” dedi. Babacan da bunun üzerine, “Bay Kemal sözünden dönmeyecek, doğru. Zaten Bay Kemal’in sözünden dönmeyeceğini bildiğimiz için onu ortak cumhurbaşkanı adayı yaptık” diye konuştu.

HER PARTİ BÜROKRASİYLE İLGİLİ HAZIRLIK YAPIYOR, BUNLARI BİRLEŞTİRECEĞİZ

Babacan'ın konuşmasından başlıklar ise şöyle;

“Her parti kendi içinde devlet yönetim kademeleriyle, üst düzey bürokrasiyle alakalı hazırlıklar yapıyor. Bir noktada oturup bu hazırlıkları birleştireceğiz. Hangi devlet kurumunda hangi pozisyon için hangi isim en layıksa, ehliyet ve liyakat konusunda hangisi en iyisiyse o arkadaşımızı o göreve getireceğiz. Böylece ülkemizin birikmiş sıkıntılarını çözmek için artık her şey elimizin altında hazır olacak."

BU BİRLİKTELİK SEÇİME KADAR DEĞİL, 5 YIL BOYUNCA ÜLKEYİ BERABER YÖNETME BİRLİKTELİĞİ

Babacan, “Bizler de genel başkanlar olarak cumhurbaşkanı yardımcısı olarak kabinede görev alacağız. Bu birliktelik seçime kadar değil, 5 yıl boyunca ülkeyi beraber yönetme birlikteliği. İnşallah istişareyle, ortak akılla ülkeyi yöneteceğiz. Türkiye başaracak” ifadeleriyle sözlerini noktaladı.

Kaynak: ANKA
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin