Kübra Par'ın yazısı Demet Akalın'ı kızdırdı: 'Benim adım yine yazılmış! Ezbere!'

Şarkıcı Demet Akalın Habertürk yazarı Kübra Par'ın CHP Milletvekili Burhanettin Bulut'un gündeme getirdiği "sahte ilaç reklamları" ile ilgili yazısına yanıt verdi.

Google Haberlere Abone ol
Kübra Par'ın yazısı Demet Akalın'ı kızdırdı: 'Benim adım yine yazılmış! Ezbere!'

Şarkıcı Demet Akalın, Habertürk yazarı Kübra Par’ın bugünkü yazısında kendisini model Demet Şener ile karıştırdığını ifade etti.

Demet Akalın, Habertürk yazarı Kübra Par'ın CHP Milletvekili Burhanettin Bulut'un gündeme getirdiği "sahte ilaç reklamları" ile ilgili yazısına yanıt verdi.

Kübra Par, yazısında, Demet Akalın'ın ismini de vermiş ve şunları söylemişti:

"Konuyu gündeme getiren CHP Milletvekili Bulut, 'Şikâyet edildi, para cezası aldılar ama bu ceza reklam bedelinin ancak 10'da 1’i… Sonra hemen başka bir reklamla yine karşımızdalar' demiş.

Biraz araştırınca fark ettim ki 6 ünlü isme ve ürünün reklam vereni Bilge İlaç Bitkisel Ürünler Koz. San. ve Tic. A.Ş.'ye her biri için 104 bin 781 TL para cezası kesilmiş.

Ve şimdi en vahim kısma geliyorum; söz konusu firma benzer şekilde bağışıklık güçlendirme-zayıflatma vaadiyle ilaç ve takviye gıda satmaya devam ediyor. Örneğin Instagram sayfalarında hızlı kilo verdiren organik detoks çorbası Hızlı Form’un reklamı duruyor, kimi sitelerde satışı sürüyor.

Ve tahmin edin daha önce bu ürünün tanıtımını kimler yapmış?

Seda Sayan, Demet Akalın, Ebru Şallı…"

'BEN O ÜRÜNÜ TANITMADIM'

Demet Akalın ise CHP Milletvekili Burhanettin Bulut'un gündeme getirdiği "sahte ilaç reklamları" ile ilgili yazısını haberleştiren bir haber sitesinin altına, "Benim adım yine yazılmış ezbere; ben o ürünü tanıtmadım" diye yazdı.

Akalın attığı başka bir tweet'te de "Yazılarınızı kontrol edin Demet Şener'le beni karıştırmışsınız sanırım. Ben çorba reklamı yapmadım! #kübrapar adres yok. umarım iletirler..." ifadelerini kullandı.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin