Koronavirüs sebebiyle yoğun bakıma kaldırıldığı öne sürülen Hakan Ural'ın sağlık durumunda yeni gelişme

Koronavirüse yakalanan Hakan Ural tedbir amaçlı hastaneye kaldırılmıştı. Ural'ın sağlık durumunun kötü gittiği yoğun bakıma alındığı iddia edilmişti. Ural sağlık durumunda yeni bir gelişme yaşandı. Ural hastaneden taburcu olduğunu, tedavisinin evden süreceğini Instagram hesabından duyurdu.

Google Haberlere Abone ol
Koronavirüs sebebiyle yoğun bakıma kaldırıldığı öne sürülen Hakan Ural'ın sağlık durumunda yeni gelişme

Hafta içi Kanal D ekranlarında yayınlanan Neler Oluyor Hayatta programının sunucularından Hakan Ural koronavirüse yakalanmıştı.

Bir süredir programa katılamayan Hakan Ural, sosyal medya hesabından ilk olarak soğuk algınlığı geçirdiğini duyurmuştu. Ancak ilerleyen günlerde durumu ağırlaşan Hakan Ural, hastaneye giderek PCR testi yaptırmıştı. Ural'ın ilk günlerde negatif çıkan test sonucu bir süre sonra pozitife dönmüştü.

'YOĞUN BAKIMA ALINDI' İDDİASI

Ural, bunun üzerine tedbir amacıyla hastaneye yatırılmıştı. Hakan Ural'ın sağlık durumunun kötüye gittiği ve yoğun bakıma kaldırıldığı öne sürülmüştü.

"TABURCU OLDUM"

Tedavisinin tamamlanmasının ardından taburcu edilen Hakan Ural, güzel haberi sosyal medya hesabından şu ifadelerle duyurdu:

"Arkadaşlar an itibariyle ile hastaneden evime taburcu oldum. Hamdolsun her şey yolunda. Birkaç gün evde istirahat ettikten sonra inşallah beraberiz. İyi dileklerde bulunan, bulunmayan herkese çok teşekkürler."

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin