Kocası ile ilişkisi olduğunu iddia ettiği bir kadını iterek ayağının kırılmasına neden olduğu için yargılanan N.Ö. isimli kadın 8 ay hapse çarptırıldı. N.Ö, yaralamadan suçlu bulundu

Kayseri'de N.Ö. isimli bir kadın  kocasıyla ilişkili olduğunu düşündüğü bir kadını iterek ayağının kırılmasına neden oldu. N.Ö. hakkında 8 ay 2 gün hapis cezası verildi.

Google Haberlere Abone ol
Kocası ile ilişkisi olduğunu iddia ettiği bir kadını iterek ayağının kırılmasına neden olduğu için yargılanan N.Ö. isimli kadın 8 ay hapse çarptırıldı. N.Ö, yaralamadan suçlu bulundu

 Kayseri'de kocası ile ilişkisi olduğunu iddia ettiği S.Ç. isimli kadını iterek ayağının kırılmasına neden olduğu suçlamasıyla tutuksuz yargılanan N.Ö. isimli kadın 8 ay hapse çarptırıldı.

Olay, 20 Ocak'ta meydana geldi. N.Ö. isimli kadın, kocasının ilişkisi olduğunu öne sürdüğü S.Ç. ile bir karşılaştı.

Ardından ikili arasında tartışma çıktı.

Tartışma sırasında N.Ö., iddiaya göre 'Sen benim ocağımı yıktın' diyerek S.Ç.'yi itti ve ayağının kırılmasına neden oldu.

Şikayet üzerine N.Ö. hakkında, 'basit yaralama' suçundan dava açıldı.

Kayseri 12'nci Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen davanın karar duruşmasında tutuksuz sanık N.Ö. ile mağdur S.Ç. hazır bulundu.

Üzerine atılan suçlamayı kabul etmeyen N.Ö., "Kesinlikle tabure atmadım. 'Eşimden uzak dur' dedim. Aramızda tartışma oldu. İttim. Ayağının neden kırıldığını bilmiyorum. Suçsuzum" dedi.

Şikayetçi olduğunu söyleyen S.Ç. ise, "Kesinlikle sanığın eşi ile ilişkim yok. Kesinlikle ilişkiye girmedim. Sosyal arkadaştık. Çay ocağında tavla oynarken bir kadın geldi. Bana hakaret ederek saldırdı. Saçlarımı çekti. Tabureye vurdu. Ayağıma tekme attı. Ayağım kırıldı" dedi.

Mahkeme hakimi Birol Küçük, sanık N.Ö.'yü, 'yaralama' suçundan 8 ay 2 gün hapis cezasına çarptırdı. Hakim, sanığın cezasını ertelemedi.

 

Kaynak: DHA
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin