Kıvanç Tatlıtuğ'un eline yaptırdığı gül dövmesinin sırrı çözüldü

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, oğlunun ayak izi ve gül motifli dövme yaptırması ile dikkatleri üzerine çekti. Kıvanç Tatlıtuğ'un yaptırdığı gül dövmesinin sırrı çözüldü. Tatlıtuğ, eşi Başak Dizer sevdiği ve kayınvalidesinin adı olduğu için gül dövmesi yaptırdığı ortaya çıktı.

Google Haberlere Abone ol
Kıvanç Tatlıtuğ'un eline yaptırdığı gül dövmesinin sırrı çözüldü

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer çifti evlilikleri ile magazin basını tarafından yakından takip edilen isimler arasında yerini alıyor. Yaşamlarını gözden uzak sürdüren Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer, oğulları Kurt Efe'yi kucağına alarak ilk kez anne-baba olmanın sevincini yaşadı.

KIVANÇ TATLITUĞ'UN GÜL DÖVMESİNİN SIRRI ÇÖZÜLDÜ

Tatlıtuğ, geçtiğimiz günlerde yeni dövmesiyle dikkat çekmişti. Yakışıklı oyuncunun, "Bir anlamı var, anlamı bende kalsın" dediği dövmesinin sırrı çözüldü. Gazeteci Arif Hür, ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un eline yaptırdığı gül dövmesinin sırrını açıkladığı yazısında şu ifadeleri kullandı: "Başarılı oyunculuk kariyeri ve örnek aile yaşantısıyla gıptayla bakılan isimlerin başında gelen oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, bu kez dövmeleriyle gündemde. Geçmiş yıllarda yaptırdığı, 'Beni sadece Allah yargılayabilir' ve renkli ejderha dövmesiyle dikkat çeken Tatlıtuğ, son olarak oğlu Kurt Efe'nin dövmesini ve bir de gül dövmesi yaptırmıştı.

Edindiğim bilgiye göre; Kıvanç Tatlıtuğ, eşi Başak Dizer'in çiçek çeşitleri arasında en çok gülü sevdiği için eline kazıtmış. Ayrıca Başak Dizer'in annesinin adı da Gül. Anlayacağınız, Kıvanç Tatıtuğ sağ eline yaptırdığı ufak bir gül dövmesiyle hem eşinin hem de kayınvalidesinin gönlünü fethetmiş."

Kıvanç Tatlıtuğ'un eline yaptırdığı gül dövmesinin sırrı çözüldü

Kıvanç Tatlıtuğ'un eline yaptırdığı gül dövmesinin sırrı çözüldü - Resim : 2

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin