Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci'yi buluşturan Netflix dizisinden ilk kareler!

OGM Pictures yapımcılığında çekilen Netflix yeni yerli dizisinin çalışmaları başladı. Netflix Türkiye, sosyal medya hesaplarından ilk set görsellerini yayınladı.

Google Haberlere Abone ol
Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci'yi buluşturan Netflix dizisinden ilk kareler!

Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci'nin başrollerini paylaştığı dizide ayrıca; Meriç Aral, Ertan Saban, Ecem Uzun ve Alper Saldıran gibi isimler yer alıyor.

Filmin yönetmenliğini, Gişe Memuru, Kelebekler ve Sarmaşık filmlerinin ödüllü ismi Tolga Karaçelik’in yaptığı dizinin çekimleri yakın zamanda İzmir Foça’da başladı. Netflix tarafından, başrol oyuncuları Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci’nin, aynı zamanda yönetmen Karaçelik'in bulunduğu bir görsel paylaşıldı ve "Kıvanç. Özge. Tolga. Bundan fazla söze gerek yok. Çok yakında. Sadece Netflix’te." notu düşüldü.

Merakla beklenen dizinin senaristlerinin oluşturduğu ekibin başında Jason George bulunurken, diğer üyeler arasında Atasay Koç, Cansu Çoban ve Sami Berat Marçalı bulunuyor.

Yıl içerisinde izleme şansı bulacağımızı düşündüğümüz dizi, denizaltında araştırma görevine katılmaya hazırlanan, özgür ruhlu dalış eğitmeni ve deniz biyoloğu Arman'ın hikayesini konu ediliyor.

"Arman, yaşanan bir doğa felaketinin ardından araştırma yapmak için bilim ekibiyle birlikte bir askeri denizaltısına biner. Yaşananları anlamaya çalışan Arman ve ekibi, aynı zamanda askeri denizaltının da gerçek görevinin ne olduğunu öğrenmeye çalışır. Arman, kendini, ekibini ve tahmin ettiklerinden de daha fazlasını kurtarmaya çalıştığı bu süreçte başarılı olabilecek midir?"

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin