Kısmetse Olur'da evlenmişlerdi

Kısmetse Olur programında birbirlerine büyük aşk duyarak evlenen Batuhan Cimilli ile Nur Erkoç çiftinin evliliği yaklaşık 3 yıl sürdü. İkilinin 3 ay önce boşandığı ortaya çıktı.

Google Haberlere Abone ol
Kısmetse Olur'da evlenmişlerdi

'Kısmetse Olur' yarışmasıyla tanınan Nur Erkoç, Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. 2016 yılında, aynı yarışmadaki damat adaylarından Batuhan Cimilli ile evlenen Nur Erkoç, boşandıklarını açıkladı.

Nur Erkoç canlı yayın şöyle konuştu:

Anlaşmalı olarak boşandık. 2,5-3 ay oluyor evliliğimiz biteli. Batuhan ile dostluk aşamasındayız. Önce evleri ayırdık. Git gelli bir süreç geçirdik. sonrasında olmayacağına karar verdik.

Elimizden geldiğinde Asel için bir araya geliyoruz. Kepçe kulak ameliyatı oldum. Ameliyat sırasında Batuhan'ın yanımda olması çok ince bir davranıştı. Hala birbirimize verdiğimiz değer devam ediyor. Ortada bir de çocuğumuz olduğu için anlaşmak durumundayız.

Biz kendi aramızda çözemediğimiz bazı sıkıntılar vardı. Olmayacağını düşündük. Bunun ihanet ile alakası yok. Birbirimizle anlaşamamaya başladık. Karar verdik, anlaşmalı olarak bitirdik.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin