Kırmızı Oda'da olay ayrılık

TV8'de ekrana gelen Kırmızı Oda'da Alya karakterini canlandıran Melisa Sözen diziye veda etti. Melisa Sözen sosyal medya hesabından uzun bir veda notu ve bir video yayınladı.

Google Haberlere Abone ol
Kırmızı Oda'da olay ayrılık

TV8'de ekrana gelen Kırmızı Oda'da Alya karakterini canlandıran Melisa Sözen diziye veda etti.

Ekip, Melisa Sözen'i pasta keserek uğurlarken, Melisa Sözen o anları paylaştı ve uzun bir veda notu düştü. Melisa Sözen bu paylaşımı yaptı:

"Alya hayatımın bir dönemini aldı, şifalandırdı, sarıp sarmaladı. Alya’yla çıktığım bu yolculuğun ömrümün en kıymetli dönemlerinden biri olduğunu biliyorum. Geriye bir tatlı huzur kaldı.

Kamera önünde ve arkasında muhteşem bir ekiple çalıştım. Her anlarını yaptıkları işe veren, işini çok severek yapan bu güzel ekipteki her bir kişiye çok teşekkür ederim. Özverinizi ve desteğinizi hiç esirgemediniz.

Canım Cem ve dünyanın en muhteşem partneri canım Binnur ikinize de ayrı ayrı çok teşekkür ederim ne çok şey öğrendim ne çok mutlu oldum sizinle...
Sevgili Gülseren Hanım size de ayrıca teşekkür ederim kırıklarını sarıp iyileştirdiğiniz her bir ruh için.

Banu’cuğum her hafta büyük bir sevgiyle yazdığın her bir sahne için çok teşekkür ederim, ellerine sağlık.

Ve sevgili seyircimize de 13 hafta boyunca bu yolculuğa ortak oldukları, destekleri ve güzel mesajları için çok teşekkür ediyorum.

Son olarak da bu sene her bir kanalda her bir dizide devleşen ve seyirciyi büyüleyen kadın meslektaşlarıma çok teşekkür ederim, her biriniz ilham oldunuz. Ne güzel oldu hangi kanalı açsak bir kadın hikayesine denk gelmek!"

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Melisa Sözen (@melisa.sozen)'in paylaştığı bir gönderi

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin