Kırmızı Oda dizisinden bir tanıtım daha!

Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği TV8’de ekrana gelecek olan 'Kırmızı Oda'nın üçüncü tanıtımı yayınlandı. Hayatın içinde bugüne kadar konuşulmamış, konuşulamamış ne varsa 'Kırmızı Oda'da konuşulacak.

Google Haberlere Abone ol
Kırmızı Oda dizisinden bir tanıtım daha!

Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği TV8’de ekrana gelecek olan 'Kırmızı Oda' dizisinin üçüncü tanıtımı yayınlandı.

Hayatın içinde bugüne kadar konuşulmamış, konuşulamamış ne varsa 'Kırmızı Oda' dizisinde konuşulacak. İnsan hayatının en derin sırları 'Kırmızı Oda'da anlatılacak. Merakla beklenen dizi tüm bu insan hikayelerini farklı konuk oyuncu kadrolarıyla ekrana getirecek.

Dizinin başrollerinde Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı, Gülçin Kültür Şahin, Sezin Bozacı, Baran Can Eraslan yer alıyor.

Farklı oyuncular da birbirinden şaşırtıcı karakterleri canlandırmak üzere diziye konuk olacaklar. Evrim Alasya, Salih Bademci ve Hande Doğandemir 'Kırmızı Oda'nın ilk bölümünün konukları.

Cem Karcı yönetmenliğinde çekimlerine başlayan 'Kırmızı Oda', Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek yaşam öykülerine dayanan hikayelerinden Banu Kiremitçi Bozkurt tarafından senaryolaştırıldı.

'Kırmızı Oda' çok yakında TV8’de.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin