Kırmızı Oda 6. Bölüm izle

Kırmızı Oda dizisinin 6. bölümü tv8 ekranlarında yayınlandı. Dizinin 6. bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için yüklendi. İşte Kırmızı Oda'nın 9 Ekim 2020 tarihinde yayınlanan son bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz adres...

Google Haberlere Abone ol
Kırmızı Oda 6. Bölüm izle

OGM Pictures’ın yapımcılığını, Cem Karcı’nın yönetmenliğini üstlendiği, başrolünde Binnur Kaya’nın yer aldığı ve Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek Banu Kiremitçi Bozkurt’un senaryosunu kaleme aldığı Kırmızı Oda'nın 6. bölümü yayınlandı.

KIRMIZI ODA ANA KARAKTERLERİ

  • Binnur Kaya - Dr. Gülseren Budayıcıoğlu
  • Tülin Özen - Doktor Piraye
  • Burak Sevinç - Doktor Deniz
  • Meriç Aral - Doktor Ayşe
  • Halit Özgür Sarı - Klinik Müdürü Murat

KIRMIZI ODA 5. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Kırmızı Oda’nın beşinci bölümünde; Alya’nın (Melisa Sözen) travmatik geçmişiyle hesaplaşması devam ederken, Meliha (Evrim Alasya) evlilik hayatı boyunca yaşadıklarını ve evlat acısını anlatıyor. Geçmişine dair büyük pişmanlık yaşayan Ahmet (Emre Kınay) ise Doktor Piraye’nin kapısını çalıyor.

KIRMIZI ODA 6. BÖLÜM İZLE

Kırmızı Oda dizisinin 6. bölümünü tek parça izleyebileceğiniz adres

KIRMIZI ODA'NIN KONUSU

Kırmızı Oda da başrol oyuncusu Binnur Kaya psikiyatri kliniğinin sahibi ve bir psikiyatristi canlandıracak. Psikiyatri kliniğinde doktorlarını ve onlara başvuran hastaların hayatlarını anlatacağı "Kırmızı Oda"da her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak. Hastalar o Güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler bulacak.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin