Kıran kırana reyting yarışı! Bir Zamanlar Çukurova mı, Camdaki Kız mı zirvede?

Perşembe akşamlarının iddialı yapımları arasındaki reyting yarışı, her hafta daha da kızışarak devam ediyor... Bir Zamanlar Çukurova ve Camdaki Kız dizileri arasında, yine kıran kıran bir reyting yarışı yaşandı.

Google Haberlere Abone ol
Kıran kırana reyting yarışı! Bir Zamanlar Çukurova mı, Camdaki Kız mı zirvede?

6 Mayıs Perşembe günün reyting sonuçları açıklandı... Bir Zamanlar Çukurova ve Camdaki Kız dizileri arasında kıran kıran bir reyting yarışı yaşandı.

TİAK verilerine göre;

Total kategorisinde; atv'nin fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova ilk sırada yer alırken, Kanal D'nin yeni dizisi Camdaki Kız ikinci, atv'nin sevilen programı Esra Erol'da üçüncü, Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber dördüncü ve atv Hava Durunu beşinci oldu.

AB kategorisinde; Camdaki Kız ilk sırada yer alırken, Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber ikinci, Bir Zamanlar Çukurova üçüncü, Bir Zamanlar Kıbrıs dördüncü ve FOX'un sevilen dizisi Mucize Doktor beşinci oldu.

20+ABC1 kategorisinde ise; Camdaki Kız ilk sırada yer alırken, Bir Zamanlar Çukurova ikinci, Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber üçüncü, Bir Zamanlar Kıbrıs dördüncü ve Esra Erol'da beşinci oldu.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin