Kılıçdaroğlu yine evinin mutfağından video yayınladı! Kılıçdaroğlu'nun videosunda dikkat çeken noktalar...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yine evinin mutfağından video yayınladı. Kılıçdaroğlu mutfakta bulunan masaya oturdu, çayını, bisküvisini aldı, kış aylarında başlayacak zamlar konusunda konuştu. Kılıçdaroğlu, "Zor bir dönemecin eşiğindeyiz halkım. Önümüz kara kış, ayaz. Zam fırtınası geliyor" uyarısında bulundu.

Google Haberlere Abone ol
Kılıçdaroğlu yine evinin mutfağından video yayınladı! Kılıçdaroğlu'nun videosunda dikkat çeken noktalar...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yine evinin mutfağından zamlarla ilgili bir video çekti ve bu videoyu da Twitter hesabından yayınladı. Kılıçdaroğlu'nun videosunda çay ve bisküvi olması dikkat çekti.

İşte o video:

Kılıçdaroğlu videoyu yine evinin mutfağındaki masada çekti.

Kılıçdaroğlu, "Zor bir dönemecin eşiğindeyiz halkım. Önümüz kara kış, ayaz. Zam fırtınası geliyor. Bu kışı en az hasarla atlatmamız için, bu videom bir mücadele çağrısıdır. İnancım o ki; size bunları eden elbette bulur, bulacak!" notuyla evininin mutfağından çektiği videoda şu ifadeleri kullandı:

Bu Saray iktidarının her gün farklı bir kesimde açmaya devam ettiği yaralara bir muhalefet lideri olarak merhem olmaya çalışıyoruz. Yol arkadaşlarımla sürekli yollardayız. Arada bazı konular birikti. Sizleri bilgilendirmem lazım.

YENİ ZAM FIRTINASI KAPIDA

Sorunlara karşı nasıl önlem alacağımızı bilmeniz çok önemli. Öncelikli konumuz kara kış. Kara dememizin nedeni yaşanacaklardır. Pazar market fiyatları zaten korkunç seviyede ve maalesef yeni bir zam fırtınası kapımızda.

Bu haksız, hukuksuz fiyat artışları halkımızın huzurunu kaçıracak. Peki Erdoğan ne yapıyor? Bize ABD, Almanya ve İngiltere’nin nasıl bir sefalete düştüğünü anlatıyor.

Niye bunu anlatıyor? Çünkü Erdoğan, kara kışta bu millete yaşatacağı sefalete algısal zemin hazırlıyor.

Yalanlar söyleyerek halkı trajediye hazırlamak istiyor; çünkü sunabildiği tek çözüm bu. Korkunç bir propaganda makinasıyla bunu yapmaya çalışıyorlar.

İşte Kılıçdaroğlu'nun o tweeti:

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin