Kılıçdaroğlu, Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu'nu ziyaret etti. Karamollaoğlu tarih verdi. "Hafta sonu açıklama yapılacak"

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nu parti genel merkezinde ziyaret etti.

Google Haberlere Abone ol
Kılıçdaroğlu, Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu'nu ziyaret etti. Karamollaoğlu tarih verdi. "Hafta sonu açıklama yapılacak"

CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu da diğer 5 siyasi parti genel başkanını ziyaret etmek turlara çıktı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bugün Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nu Saadet Partisi Genel Merkezi binasında ziyaret etti. 

Pazar günü yapılacak toplantı öncesinde liderler turuna çıkan Kemal Kılıçdaroğlu, Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ve Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal’ı daha önce ziyaret etmişti. Kılıçdaroğlu, yarın da İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’le görüşecek.

"HAFTA SONU AÇIKLAMALAR YAPILACAK"

Saadet Partisi Genel Merkezi'nde, basına kapalı yapılan görüşmenin ardından Kılıçdaroğlu ve Karamollaoğlu, gazetecilere açıklama yaptı.

Karamollaoğlu, Kılıçdaroğlu ile sohbetlerinde birçok konunun gündeme geldiğini belirterek, "Bu hafta sonunda kendisinin ev sahipliğinde bu konuları bir karara bağlayacağız. O zaman inşallah birtakım açıklamalar yapılacak." dedi.

Kemal Kılıçdaroğlu da gündemle ilgili Karamollaoğlu'na bilgi verdiğini, verimli bir görüşme olduğunu söyledi.

Kaynak: A.A
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin