'Kendi yatağımda aldatıldım' demişti... Ufuk Bayraktar ve eşinden mutluluk pozları!

Geçtiğimiz aylarda oyuncu Ufuk Bayraktar'ın eşi Merve Bayraktar, kendisinin aldatıldığına dair eşini ifşa etmiş ve boşanacağını açıklamıştı. Ancak çiftin sosyal medya hesabından yapılan bir paylaşım Merve Bayraktar'ın eşi Ufuk ile arasını düzelttiğini gösterdi.

Google Haberlere Abone ol
'Kendi yatağımda aldatıldım' demişti... Ufuk Bayraktar ve eşinden mutluluk pozları!

Merve Bayraktar, oyuncu eşi Ufuk Bayraktar’ın kendisini aldattığını iddia etmiş ve eşini ifşa etmişti. İkilinin cephesinden yaşanan bu gelişmeler sonrasında bir hareket gelmezken,Ufuk Bayraktar’ın sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım dikkat çekti. Ailesiyle birlikte tatile çıkan ve burada çekilmiş fotoğrafları kalp emojisi ekleyerek takipçileriyle paylaşan Ufuk Bayraktar’ın son derece mutlu olduğu görüldü.

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

👨‍👩‍👧‍👦❤️🧿

Ufuk Bayraktar (@ufukbayraktar_official)'in paylaştığı bir gönderi ()

 

Eşini asla affetmeyeceğini söyleyen Merve Bayraktar’ın da içinde bulunduğu bu kareler sonrasında tarafların aralarındaki sorunları çözdüğü düşünülürken, akıllarda Merve Hanım’ın sosyal medya hesabından yaptığı “Kendi yatağımda aldatıldım” isyanı kaldı.

Merve Bayraktar sosyal medya hesabından eşi Ufuk Bayraktar tarafından aldatıldığını iddia etmiş ve eşi ile başka bir kadının samimi konuşmalarını ifşa etmişti.

Bayraktar, boşanma davası açacağını da belirtmişti. Ufuk Bayraktar ise pişman olduğunu söyleyip, eşinin kendisini affetmesini istemişti.

Eşi ve çocuklarıyla tatile giden Ufuk Bayraktar sosyal medya hesabından mutluluk pozlarını yayınladı. Bayraktar kötü yorumların önüne geçmek için de fotoğrafları yoruma kapadı.

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin