Kenan İmirzalıoğlu'ndan evlilik itirafı

46 yaşındaki ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, geçtiğimiz aylarda Sinem Kobal'la bebekleri Lalin'i kucaklarına almanın hayatlarına kattıklarından bahsetti ve bir evlilik itirafında bulundu.

Google Haberlere Abone ol
Kenan İmirzalıoğlu'ndan evlilik itirafı

Kenan İmirzalıoğlu, Esquire dergisine röportaj verdi. Hem mesleğini, hem eşi Sinem Kobal’ı, hem de Ekim 2020'de dünyaya gelen kızı Lalin’i anlattı.

Kenan İmirzalıoğlu “Kızımla hayatım bambaşka bir noktaya taşındı. 15 yıl önce gerçekleşseydi, aynı anlayışta mı olurdum, emin değilim. Yaş itibariyle daha iyi gözlemleyebiliyorum. Lalin’i kucağıma alınca, tamamlandık hissi geldi” dedi.

Empati yeteneğinin arttığını söyleyen Kenan İmirzalıoğlu, “Bu duyguyu yaşamayana anlatmak zor. Kızıma en çok edebi öğretmek istiyorum. İnşallah edepli ve vicdanlı olur. Karşısına hep iyi insanlar çıksın diye dua ediyorum. Bizim artık üç kişilik bir dünyamız var. Birlik ve bütünlük duygumuz gelişti” diye konuştu.

46 yaşındaki oyuncu, 2016’da hayatını birleştirdiği Sinem Kobal için de şunları söyledi: “Doğru zamanda nikah masasına oturdum. Evlilik için özellikle erkek hazır olmalı. Eğer benim gibi eşinizi bulduysanız, evlilik mükemmel. Kendimi daha güçlü ve iyi hissediyorum. Lalin’den sonra Sinem’e ve tüm annelere saygım beş kat arttı”

Kendini sıkışmış hissettiği anlarda Kaz Dağları'na çıktığını söyleyen İmirzalıoğlu, “Hocalardan tarih ve felsefe dersleri almak istiyorum" dedi.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin