Kemal Öztürk'ten flaş Yeni Şafak kararı!

Yeni Şafak, Kemal Öztürk'ün yazısını yayımlamamıştı.

Google Haberlere Abone ol
Kemal Öztürk'ten flaş Yeni Şafak kararı!

Kemal Öztürk, "Yayın politikası ve yazılarım arasındaki görüş ayrılığı nedeniyle yaşanan sorun yüzünden gazetem Yeni Şafak'ta yazılarıma ara verdim." açıklamasını yaptı.Yeni Şafak gazetesinin, Anadolu Ajansı (AA) eski Genel Müdürü de olan köşe yazarı Kemal Öztürk'ün 'Ekrem İmamoğlu' ile ilgili bugünkü yazısını yayımlamadığı ortaya çıkmıştı.Öztürk, pazartesi akşamı İstanbul seçimlerini iptal eden YSK kararının uzun yıllar tartışılacağını ve tüm siyaseti etkileyecek bir hava oluşmaya başladığını söylemişti. "Ekrem İmamoğlu, başkanlığı elinden alınmış mağdur bir siyasetçi olarak, daha da önemli bir siyasi figür haline geldi" diyen Öztürk bugünkü yazısında YSK kararıyla ortaya çıkan durumu değerlendirecekti.Yeni Şafak'taki yazısı yayımlanmayan Kemal Öztürk, kişisel sosyal medya hesabından bir açıklama paylaştı. Öztürk, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:"Bir çok yerden gelen yoğun sorular nedeniyle bir açıklama yapmam gerekti: Yayın politikası ve yazılarım arasındaki görüş ayrılığı nedeniyle yaşanan sorun yüzünden gazetem @yenisafak da yazılarıma ara verdim. Bunun her iki taraf için de daha uygun olacağını düşündüm. Saygılarımla"
Bir çok yerden gelen yoğun sorular nedeniyle bir açıklama yapmam gerekti:

Yayın politikası ve yazılarım arasındaki görüş ayrılığı nedeniyle yaşanan sorun yüzünden gazetem @yenisafak da yazılarıma ara verdim. Bunun her iki taraf için de daha uygun olacağını düşündüm.

Saygılarımla


— Kemal Öztürk (@kemalozturk2020) 8 Mayıs 2019


Kemal Öztürk, gelen mesajlar ardından bir paylaşım daha yaptı ve şunları söyledi:"Değerli meslaktaşlarım, okuyucularım ve dostlarımdan beni çok duygulandıran yüzlerce güzel mesaj aldım. Hepsine cevap veremediğim için mahcubum. Affedin. Böyle güzel insanların iltifatına mazhar olduğum için bahtiyarım. Varolun."
Değerli meslaktaşlarım, okuyucularım ve dostlarımdan beni çok duygulandıran yüzlerce güzel mesaj aldım. Hepsine cevap veremediğim için mahcubum. Affedin.

Böyle güzel insanların iltifatına mazhar olduğum için bahtiyarım. Varolun. https://t.co/adEBCGzXoo


— Kemal Öztürk (@kemalozturk2020) 8 Mayıs 2019
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin