Kemal Kılıçdaroğlu'ndan dikkat çeken açıklama: Seçime mi girmeyeyim?

Millet ittifakının Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, yayınladığı video mesajında, "Gazetecilere programımızı duyuracağım mesajı atamıyorum. Telekomünikasyon şirketleri gazetecilere SMS atmamı engelliyor. Tümüyle karartma altındayım" dedi. Kılıçdaroğlu, 'Sana sesleniyorum Erdoğan, seçime mi girmeyeyim bu mu istediğin?' diye sordu.

Google Haberlere Abone ol
Kemal Kılıçdaroğlu'ndan dikkat çeken açıklama: Seçime mi girmeyeyim?

Millet ittifakının Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu sosyal medya hesabından yeni bir video yayınladı.

Kılıçdaroğlu, "Sürekli iftiralar, komplolar, yalanlar. Sandıklarda tuhaflıklar, müşahitleri yasaklama çabaları. Babala TV ile ilgili korkunç bir yalan kampanyası, montaj videolar. Ayrıca mobil ekranları yasaklamalar. Şimdi de gazetecilere programımızı duyuracağım mesajımı yollayamıyorum. Telekomonikasyon şirketleri, gazetecilere mesaj atmamı engelliyor. Tümüyle karanlık altındayım. Sana sesleniyorum Erdoğan, seçime mi girmeyeyim bu mu istediğin? Türkiye'de seçim yapılamıyor, korkak bu adam korkak. Bir korkak yüzünden ülke gidiyor, seçim yapılamaz hale geliyor. Ne istiyorsun, korkak adam" ifadelerini kullandı.

 Kılıçdaroğlu ilerleyen saatlerde yaptığı paylaşımında, "Tüm baskılara, tüm yasaklara, tüm karartmalara rağmen, eğer sen istersen bunu başarırız. Sen gerçekten istersen eğer, bu karanlık çukurdan hep birlikte çıkarız. Görüşü, yaşam biçimi ne olursa olsun; tüm insanlarımıza sesleniyorum. Bu son çıkıştır. Vatanını seven sandığa gelsin!" ifadelerini kullandı.

Şu paylaşımı yaptı:

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin