Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a KPSS yanıtı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, iptal edilen 2022 KPSS ile ilgili Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "biz orada boşta bulunsak bunu seçime kadar satacaklardı" sözlerine yanıt verdi.

Google Haberlere Abone ol
Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a KPSS yanıtı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, iptal edilen KPSS ile ilgili Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "biz orada boşta bulunsak bunu seçime kadar satacaklardı" sözlerine, "Aslında diyor ki, muhalefet bu kadar güçlü olmasaydı, benim çalıntı sınavlar umurumda olmaz. Ama işte seçim kapıda, ben de umursuyor gibi yapıyorum. Bunda ne hak var ne hukuk; ne haram var ne helal... Hiçbir şey yok." dedi.

Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın KPSS yorumuyla ilgili olarak gençlere seslendi. "Gençler görün ve duyun; bu adam böyle biri, zihni böyle çalışıyor" diyen Kılıçdaroğlu, şu paylaşımı yaptı:

"Erdoğan iptal edilen KPSS ile ilgili "biz orada boşta bulunsak bunu seçime kadar satacaklardı" demiş. Aslında diyor ki, muhalefet bu kadar güçlü olmasaydı, benim çalıntı sınavlar umurumda olmaz. Ama işte seçim kapıda, ben de umursuyor gibi yapıyorum.

Gençler görün ve duyun; bu adam böyle biri, zihni böyle çalışıyor. Bunda ne hak var ne hukuk; ne haram var ne helal... Hiçbir şey yok. Sadece büyük bir boşluk."

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin