'Kaza geçirdim aramadı, çocuğum oldu gelmedi'

Necati Şaşmaz, Cengiz Semercioğlu'nun sorularını yanıtladı.

Google Haberlere Abone ol
'Kaza geçirdim aramadı, çocuğum oldu gelmedi'

Kurtlar Vadisi Vatan filmi vizyona giren Necati Şaşmaz, Hürriyet'ten Cengiz Semercioğlu'nun sorularını yanıtladı. Şaşmaz, Kurtlar Vadisi dizisi için başta TRT olmak üzere kanallarla görüşmelerinde devam ettiğini söylerken, kardeşleriyle arasındaki ilişki hakkında da konuştu.Cengiz SEMERCİOĞLU / HÜRRİYETKAZA GEÇİRDİM ARAMADI ÇOCUĞUM OLDU GELMEDİ* Kardeşlerinle görüşüyor musun?

- Küçük kardeşimle (Zübeyr Şaşmaz) birkaç kez nasip oldu. Ama ortanca kardeşimle (Raci Şaşmaz) görüşmedim. Ben kaza geçirdim. Gelmedi, aramadı. İkinci çocuğum oldu. Gelmediler. İlk çocuğum olduğunda bir kere gelip görmüştü. Ama açıkçası bunlar umurumda değil. Gelmezsen gelme anlamında değil. Gelemeyebilir, bunları kin yapmam. Onlar her zaman için çocuklarımın amcalarıdır.* Senin yeğenlerin var mı?

- Yok. Ama olsaydı kimse görmeme engel olamazdı. Ben de kimseye engel olmam. Belki bunu yaşamış olduğum için. O (Raci) bu duyguları yaşamış olsa, ne demek istediğimi anlayacak. Çocuklar büyüdüğünde “Bizim amcamız mı varmış, niye söylemediniz?” sorusuyla karşılaşacağımdan eminim. O yüzden ileride nasıl açıklayacağım diye düşünüyorum bazen.Röportajın tamamını okumak için TIKLAYIN


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin