Kaz Dağları’nda villası olduğu iddialarına sert yanıt!

Özoğuz’un, söz konusu bölgede arsa satın aldığı ve villalarının olduğu iddia edilmişti.

Kaz Dağları’nda villası olduğu iddialarına sert yanıt!

Kaz Dağları'nda villası olduğu iddia edilen Gökhan Özoğuz, "Aaa benim Kaz Dağları'nda Villam mı varmış, ah bee keşke ben de bilseydim" dedi.Kaz Dağları’ndaki doğa katliamına tepki gösteren Tarkan ve Athena grubundan Gökhan Özoğuz’un, söz konusu bölgede arsa satın aldığı ve villalarının olduğu iddia edilmişti. Özoğuz, kardeşi Hakan ile Kaz Dağları’nın eteğinde bulunan Bayramiç’te 800 dönüm arazi satın aldığına dair iddiaları sosyal medya hesabından yalanladı.İddiaların yalan olduğunu belirten Özoğuz, şunları söyledi:“Aaa benim Kaz Dağları’nda Villam mı varmış ah bee keşke ben de bilseydim. Yalan çok kötü bir şey! Yalan iftira daha sert bir şey! İnsan hakkı yemek o inançlı olanlarınızın bildiği üzere en serti! Ülkenin doğasına sahip çıkanlara bir anda villa yalanlarıyla gündem? Ayıp ayıp.”"Bir Televizyon kanalının yalan haber yapması ne trajikomik birşey. Benim Kazdağlarında ne villam var , ne 800 dönüm arsam var7 sene önce aldığım toplasan 60 dönüm tarla ekip biçme alanı var. Bari doğru haber yapın! Gelin Tüm Ülkede Tarıma sarılıp kendi tohumlarımızı ekelim."
Aaa benim kaz dağlarında Villam mı varmış ah bee keşke ben de bilseydim Yalan çok kötü birşey!

Yalan iftıra daha sert birşey !

İnsan hakkı yemek o inançlı olanlarınızın bildiği üzere en serti!Ülkenin doğasına sahip çıkanlara bir anda villa yalanlarıyla gündem ?

Ayıp ayıp.


— Gökhan Özoğuz (@gokhanozoguz) August 7, 2019Bir Televizyon kanalının yalan haber yapması ne trajikomik birşey. Benim Kazdağlarında ne villam var , ne 800 dönüm arsam var 

7 sene önce aldığım toplasan 60 dönüm tarla ekip biçme alanı var.

Bari doğru haber yapın!

Gelin Tüm Ülkede Tarıma sarılıp kendi tohumlarımızı ekelim.


— Gökhan Özoğuz (@gokhanozoguz) August 7, 2019
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin