Kaynananın iç çamaşır fantezisi çıldırttı! Yeni gelin böyle isyan etti Esra Ezmeci'den yardım istedi

Kitaplarında verdiği tavsiyelerle bilinen ünlü psikolog Esra Ezmeci, son dönemlerde sosyal medyada da geniş kitlelere hitap ederek popülarite yakalamayı başardı. Kadın takipçilerinden gelen itiraflar ve sorular beyin yakarken "Bu kadar da olmaz yorumları" beraberinde geliyor. Ezmeci'ye son olarak iki kadının gönderdiği soru ağızları açık bıraktı. Kadınlardan biri kaynanasından şikayetçi olurken, diğeri ise kocasının cinsel tercihini açıkladı ve yardım istedi.

Google Haberlere Abone ol
Kaynananın iç çamaşır fantezisi çıldırttı! Yeni gelin böyle isyan etti Esra Ezmeci'den yardım istedi

Kitaplarında verdiği tavsiyelerle bilinen ünlü psikolog Esra Ezmeci, son dönemlerde sosyal medyada da geniş kitlelere hitap ederek popülarite yakalamayı başardı. Kadın takipçilerinden gelen itiraflar ve sorular beyin yakarken "Bu kadar da olmaz yorumları" beraberinde geliyor.

FOX ekranlarında yayınlanan 'Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya' programının kaldırılmasından sonra da sosyal medya üzerinden kendisine gelen soru ve itiraflara cevap veren ünlü psikolog Esra Ezmeci, kendisine gelen soru ve itiraflarla şoke etmeye devam ediyor.

Ünlü psikolog Esra Ezmeci, sosyal medya hesabından, takipçilerinden gelen soruları cevaplamaya devam ediyor. Takipçilerinin özel hayatları hakkında gelen soruları yanıtlayan Ezmeci, yine çok konuşulacak paylaşımlarda bulundu.

Kitaplarında verdiği tavsiyelerle bilinen Ezmeci, son dönemlerde sosyal medyada da geniş kitlelere hitap ederek popülarite yakalamayı başardı.

Kadın takipçilerinden gelen itiraflar ve sorular beyin yakarken "Bu kadar da olmaz yorumları" beraberinde geliyor.

Kaynananın iç çamaşır fantezisi çıldırttı! Yeni gelin böyle isyan etti Esra Ezmeci'den yardım istedi

*Kocam 8 *yıl önce biseksüelmiş beynimde bitti diyor inanayım mı? 2 çocuğumuz var affet diyor.

-Bu durumlar çoğunlukla kafada bitirilmekle yok olan şeyler değil. Ama kendisi öyle olduğunu söylüyor ve bu konuda ısrarcı ise bir şans verilip akışa bırakılabilir.

 

Kaynananın iç çamaşır fantezisi çıldırttı! Yeni gelin böyle isyan etti Esra Ezmeci'den yardım istedi - Resim : 2

*Kaynanam devamlı çekmece karıştırıyor muska koyup güzel iç çamaşırlarımı kendine alıyor.

-Bundan rahatsız olduğunuzu belirtin ve kapınızı kilitleyin.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin