Karınızı nasıl koruyacaksınız sözüne suç duyurusu!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdroğlu’nun Avukatı Celal Çelik, 'karınızı ve çocuklarınızı nasıl koruyacaksınız bizden?' diyen Fatih Tezcan hakkında suç duyurusunda bulundu.

Google Haberlere Abone ol
Karınızı nasıl koruyacaksınız sözüne suç duyurusu!

Atatürk'e hakaretleriyle sık sık gündeme gelen Fatih Tezcan'ın "Biz bir daha sokağa çıkarsak eğer kimleri toplayacağız, listelerden haberiniz var mı sizin, ailenizi nasıl koruyacaksınız ? Karınızı, çocuklarınızı nasıl koruyacaksınız bizden? Erdoğan'ın bir damla kanına milyonlarca kan dökülür bu ülkede" sözleriyle ilgili olarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdroğlu’nun Avukatı Celal Çelik suç duyurusunda bulundu.

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunan Celal Çelik'in suç duyurusunda Tezcan'ın "halkı kin ve düşmanlığa tahrik ile halk arasında korku ve panik yaratmak amacıyla tehdit ettiği" belirtildi.

Celal Çelik suç duyurusunda bulunacağını "Yeter artık Fatih Tezcan isimli densize haddini bildirmek şart oldu! Yarın sabah erkenden bu meczup hakkında bizzat suç duyurusunda bulunacağım! Üstelik tüm süreci özel olarak takip edeceğim! Mutlaka ceza almasını sağlayacağım!" demişti.

FATİH TEZCAN NE DEMİŞTİ?

Fatih Tezcan videoda, "Tayyip Erdoğan'ı devireceğiz, idam edeceğiz diyorsunuz. Karınızı, çocuklarınızı nasıl koruyacaksınız bizden? Erdoğan'ın bir damla kanına milyonlarca kan dökülür bu ülkede. Erdoğan'a öyle bir şey yaparsanız, tırnağı kanarsa eğer bu ülkede başınızın neler geleceğinden haberiniz var mı? Biz bir daha sokağa çıkarsak eğer kimleri toplayacağız, listelerden haberiniz var mı sizin? Tayyip Erdoğan'a darbe idam vs. olursa zulalardan, listelerden, yaşanacaklarından haberiniz var mı? Yiyorsa çıksanıza. Tayyip Erdoğan orada. Alsanıza onu niye yapmıyorsunuz hadi... Devlet Bahçeli de orada. Cumhur İttifakı değil mi bu? Yer mi gözünüz FETÖ'nün PKK'nın kimse artık ağa babası feriştahı yer mi o zaman? Ailenizi, kendinizi nasıl koruyacaksınız? Bir intikam faslı başlar ki bu ülkenin vatanseverlerini yiğitlerini durduramazsınız. Tayyip Erdoğan'ın bir damla kanına milyonlarca kan dökülür bu ülkede." demişti.

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin