Karamollaoğlun'dan o dizilere tepki: Ahlaksızlık..

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, AKP tarafından meclise sunulan sosyal medya kanun teklifiyle ilgili konuştu. Karamollaoğlu, AKP'ye o kanalların dizileriyle ilgili yüklendi.

Google Haberlere Abone ol
Karamollaoğlun'dan o dizilere tepki: Ahlaksızlık..

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, AKP tarafından meclise sunulan sosyal medya kanun teklifiyle ilgili konuştu.

Partisinin eğitim merkezinde basın toplantısı düzenleyen Karamollaoğlu, AKP'ye dizi tepkisi gösterdi.

Karamollaoğlu şunları söyledi:

"Bildiğiniz üzere dün sosyal medya düzenlemesi meclise geldi. Sosyal medyada birtakım düzenlemelere ihtiyaç olabilir lakin bu ihtiyaç bahane edilerek sosyal medya üzerinden fikir özgürlüğünün kısıtlanmasını ve muhalefetin susturulmaya çalışılmasını doğru bulmuyoruz. Efendim neymiş sosyal medyada ahlaksızlığın önüne geçilecekmiş, denetim sağlanacakmış. Çok açık bir şekilde söylemek istiyorum ahlaksızlığın yayılmasını dert ediyorsanız kendi elinizde olan kanalların gündüz kuşağına akşam dizilerine lütfen bir göz atın. Her türlü ahlaksızlık bu kanallarda mevcut, akıl almayacak kadar. Adeta şüyuu vukuundan beter olaylar her gün istisnasız bu millete teşhir ediliyor. Bunlarla alakalı en ufak kaygı gütmeyenlerin sosyal medyada ahlak bekçiliğine soyunmaları kimseye makul gelmiyor."

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin