Kar yağışı okulları tatil ettirdi! 21 Aralık 2021 tarihinde hangi okullar tatil?

Yoğun kar yağışı nedeniyle yurdun dört bir yanından okulların tatil haberleri geliyor. 21 Aralık tarihinin gelmesi ile beraber gözler yeni açıklamalara çevrildi. İşte kar yağışı nedeniyle tatil olan okullar...

Google Haberlere Abone ol
Kar yağışı okulları tatil ettirdi! 21 Aralık 2021 tarihinde hangi okullar tatil?

Erzurum'da kar yağışı nedeniyle Karayazı ilçesinde bütün okullar, Çat ve Karaçoban ilçelerinde kırsal mahalledeki okullar ile taşımalı eğitim veren tüm okullar ve Aziziye ilçesinde bazı okullar tatil edildi.

Kentte etkili olan yoğun kar yağışı, hayatı olumsuz etkiledi. Yağış nedeniyle bazı kırsal mahalle okulları kapandı. Erzurum Valiliği, 4 ilçede bazı okulların tatil edildiğini açıkladı. Açıklamada Karayazı ilçesinde tüm okullar, Çat ve Karaçoban ilçelerinde kırsal mahalledeki okullar ile taşımalı eğitim veren okullar ve Aziziye ilçesinde Taşpınar Necmi Çakıcı İlkokulu, Ilıca Toprakkale Ziyaettin Özatalay İlkokulu, Aşağı Canören İlkokolu ve Eskipolat İlkokulu’nun bugün tatil edildiğini duyurdu.

BİTLİS'TE EĞİTİME KAR ENGELİ

Bitlis Valiliği, olumsuz hava koşulları nedeniyle kent merkezi ve bağlı köylerde ilk ve orta dereceli okullarda yarın eğitime ara verildiğini açıkladı. Açıklamada, "İlimizdeki olumsuz hava koşulları nedeniyle merkez ilçemize bağlı resmi ve özel bütün eğitim kurumlarımızda 22.12.2021 Çarşamba günü eğitim ve öğretime ara verilmiştir. Ayrıca kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan hamile ve engelli personelin 22.12.2021 Çarşamba günü idari izinli sayılmalarına karar verilmiştir” denildi. 

Kar yağışı okulları tatil ettirdi! 21 Aralık 2021 tarihinde hangi okullar tatil? - Resim : 2

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin