Kanunsuz Topraklar 3. Bölüm yayınlandı: Kanunsuz Topraklar 3. Bölüm izle

Kanunsuz Topraklar dizisi, 3. Bölümü ile dün FOX ekranlarında izleyici ile buluştu. Yeni dönemin iddialı dizileri arasında bulunan Kanunsuz Topraklar, dün akşamki bölümü ile yine izleyiciden tam puan aldı. Gold Film imzalı dizinin yönetmen koltuğunda Faruk Teber otururken, dizinin senaryosunu ise Zülküf Yücel kaleme alıyor. Kanunsuz Topraklar 3. Bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için bölüm linkini haberimize ekledik.

Google Haberlere Abone ol
Kanunsuz Topraklar 3. Bölüm yayınlandı: Kanunsuz Topraklar 3. Bölüm izle

FOX ekranlarının yeni iddialı dizisi Kanunsuz Topraklar, yayınlandığı ilk günden bu yana ilgiyle takip ediliyor. Başrollerinde Uğur Güneş, Esra Bilgiç ve Necip Memili’nin yer aldığı Kanunsuz Topraklar, dün akşam yayınlanan 3. Bölümü ile izleyici karşısına çıktı. İlgiyle takip edilen dizinin 3. Bölümünü kaçıranlar için izleme linkini haberimize ekledik. İşte Kanunsuz Topraklar 3. Bölüm izleme linki!

KANUNSUZ TOPRAKLAR 2. BÖLÜMDE NE OLDU?

Malik Bey’i vuran Davut jandarmaya teslim olmak ister fakat kardeşleri Celal ve Eyüp buna karşı çıkarlar. Davut’u bayıltıp bir mağarada saklarlar lakin mağara, daha önce Davut’u öldürmesi için Malik Bey tarafından tutulan Çolak eşkıyasının gizlendiği yerlerden biridir.

Gülfem, Davut’un teslim olması için Fatma Ana’ya baskı yapar ama ondan babası yüzünden küçük Elif’in de öldüğünü öğrenince perişan olur ve babası hakkındaki fikirleri iyice değişmeye başlar. Çolak’ın elinden kaçan Davut, jandarma komutanı Sezai’ye teslim olur.

Malik’i vurduğunu söylese de Fatma Ana onun tabancasıyla gelip teslim olmuştur ve Malik Bey’i kendisinin vurduğunu iddia etmektedir. Sezai, olayın görgü tanığı Gülfem’e, Malik Bey’i Davut mu vurdu diye sorunca Gülfem hayır der. İyileşen Malik Bey, Davut ve annesinden şikayetçi olmayacağını söyler. Fakat bunun için Davut’un imkansız bir görevi yerine getirmesi lazımdır...

KANUNSUZ TOPRAKLAR 3. BÖLÜMDE NE OLUYOR?

Gülfem, onu Çolak’ın elinden kurtarmak için jandarmaya haber vermeyen babasından hesap sorar. Malik Bey ise Çolak’ın ölümüyle rahatlamıştır çünkü Çolak, Malik Bey’in hayatını kökünden değiştirecek kirli bir sırrını bilmektedir. Babasının, Gülfem’i Ali Gelik’le evlendireceğini öğrenen Yavuz, Ali Gelik’i vazgeçirmek için Asude üzerinden bir plan yapar.

Ali’yle evlenmek istemeyen Gülfem adamın karşısına çıkıp bunu açık açık yüzüne söyler. Ne var ki bugüne kadar hiçbir kadın tarafından ret edilmemiş olan Ali durumu bir gurur meselesi yapacaktır. Malik Bey tarafından ustabaşı yapılan Davut, işçilerin haklarını iyileştirmek isteyince karşısında yine Malik Bey’i bulur.

Üstelik adam ölen işçilerin ailelerini evlerinden çıkarmak ve yerlerine yeni gelecek işçileri yerleştirmek istemektedir. Gülfem, Davut’a yardım etmek için onunla beraber hareket etmeye karar verir lakin karşılaşacağı güçlükler ona hayatın hiç bilmediği gerçek yüzünü gösterecektir.

Kanunsuz Topraklar 3. bölüm FULL İZLE

KANUNSUZ TOPRAKLAR KONUSU

1939 yılında kömür şehri Zonguldak’ta bir kasabada madenci Davut (Uğur Güneş), kardeşleri ve ana-babasıyla mütevazı bir hayat sürmektedir. Madenin sahibi Paşazade Malik Bey (Murat Daltaban) adında zengin bir adamdır. Yağmurun çok yağdığı bir gün uyarıları dikkate almayan Malik Bey yüzünden beklenen olur ve maden çöker. Davut, bu düzene karşı sesini yükseltmeye karar verir. Malik Bey’in de Davut için hiç beklenmeyen bir teklif vardır.

Malik Bey’in kızı Gülfem (Esra Bilgiç) hayatın gerçeklerinden uzak, korunarak büyütülmüştür. Gülfem, ele avuca gelmez, söz dinlemez, hatta kaba-saba bir adam olarak gördüğü Davut’un zamanla içten içe hayranlık duymaya başlar. Malik Bey ise kızı Gülfem’i, Ali Gedik (Necip Memili) adında zengin bir maden patronuyla evlendirmeyi düşünmektedir.

KANUNSUZ TOPRAKLAR OYUNCULARI

  • Uğur Güneş       
  • Esra Bilgiç           
  • Necip Memili    
  • Kaan Taşaner    
  • Murat Daltaban
  • Mine Teber        
  • Ali Erkazan         
  • Doğaç Yıldız       
  • Ezgi Çelik            
  • Onuryay Evrentan          
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin