Kansere yakalanan suncudan duygusal paylaşım: Karıma ve çocuklarıma video bırakıyorum

Yaklaşık üç yıl önce kendisine kanser teşhisi konulduğunu söyleyen eski 'A Place in the Sun' sunucusu Jonnie Irwin, yürek burkan bir güncelleme paylaştı. Ölümcül kanserle yaşamanın ebeveynlik görevlerini nasıl etkilediği hakkında konuşan Irwin, eşi ve çocukları için video hazırladığını söyledi.

Google Haberlere Abone ol
Kansere yakalanan suncudan duygusal paylaşım: Karıma ve çocuklarıma video bırakıyorum

Ünlü sunucu James Irwin, 2016 yılında Jessica Holmes ile evlenmiş; çiftin mutlu evliliğini üç erkek çocuk taçlandırmıştı. Ancak Irwin'den kötü habergeldi. Yaklaşık üç yıl önce akciğer kanseri teşhisi aldığını söyleyen Irwin, hastalığıyla ilgili ilk kez geçtiğimiz günlerde açıklamalarda bulundu.

Kansere yakalanan suncudan duygusal paylaşım: Karıma ve çocuklarıma video bırakıyorum

6 AY ÖMÜR BİÇİLMİŞTİ

Hello Dergisi'ne konuşan üç çocuk babası Irwin, "Kirli bir sır saklıyorum" diyerek; hastalığını, onunla mücadelesini ve bu sürecin hayata bakışını nasıl değiştirdiğini samimi bir şekilde ifade etmişti..Ünlü isim, iki yıl önce teşhis almasına rağmen kendisine altı ay ömür biçildiğini söylemişti. Fakat Irwin, buna rağmen hastalıkla mücadele etti ve bugünlere geldiğini anlatmıştı.

Kansere yakalanan suncudan duygusal paylaşım: Karıma ve çocuklarıma video bırakıyorum - Resim : 2

'NE KADAR ZAMANIM KALDIĞINI BİLMİYORUM'

Irwin, röportajda; "Bu benim sırtımda bir yük gibi. Ne kadar zamanım kaldığını bilmiyorum ama olumlu düşünmeye ve öyle kalmaya çalışıyorum. Benim bu konudaki yaklaşımım 'Kanserle mücadele ediyorum, kanserden ölmüyorum.' Yapmak istediklerime ilişkin küçük hatırlatma notları hazırladım. Kendime 'ileri dönük plan yapma çünkü yeterince iyi olmayabilirsin' demeyi alışkanlık haline getirdim" diye konuşmuştu.

Kansere yakalanan suncudan duygusal paylaşım: Karıma ve çocuklarıma video bırakıyorum - Resim : 3

SON DURUMUNU PAYLAŞTI

Son olarak The Sun gazetesine konuşan sevilen isim hem hastalığıyla ilgili son durumu hem de hissettiklerini samimi bir şekilde dile getirdi.

DOĞUM GÜNÜNÜ ERKEN KUTLADI

Aslında kasım ayında doğan ve 50. yaşına girmesine 6 aydan fazla zaman olan Irwin, eşi ve çocuklarıyla birlikte doğum gününü bu haftanın başında kutladığını açıkladı.

Kansere yakalanan suncudan duygusal paylaşım: Karıma ve çocuklarıma video bırakıyorum - Resim : 4

'BU TEŞHİS BENDEN ÇOK ŞEY ALDI'

“Ben gittikten sonra bile karıma ve üç çocuğuma geleceklerini kurabilmek için yardımcı olmak istiyorum” diye konuşan Irwin, sözlerine şöyle devam etti:

"Vefat ettikten sonra bile eşim ve çocuklarımla konuşabileceğimi düşünmek harika. Bu teşhis benden çok şey aldı ama en azından bana her şeye hazırlanma fırsatını verdi."

Etiketler James Irwin kanser
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin