Kanser tedavisi gören Filiz Akın'ın sağlık durumunda yeni gelişme. Akın MR sonuçlarını açıkladı. İşte Filiz Akın'ın son sağlık durumu...

Bir süredir kanser tedavisi gören Yeşilçam'ın usta oyuncusu Filiz Akın sağlık durumu hakkında açıklamada bulundu. "MR sonuçlarına göre endişelenecek durum yokmuş. İlaçlara 5 gün daha devam." dedi.

Google Haberlere Abone ol
Kanser tedavisi gören Filiz Akın'ın sağlık durumunda yeni gelişme. Akın MR sonuçlarını açıkladı. İşte Filiz Akın'ın son sağlık durumu...

İki kez kanser tedavisi gören Filiz Akın, sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı. Akın, sosyal medya hesabından gülümseyerek el salladığı bir videosunu "MR sonuçlarına göre endişelenecek durum yokmuş. İlaçlara 5 gün daha devam. Sizlere de dilek ve dualarınız için teşekkür ederken, böyle iyi haberler alacağınız bir gün diliyorum" mesajıyla paylaştı.

İşte Filiz Akın'ın o videosu:

Selda Alkor, Melek Baykal, Şenay Gürler, Ayşegül Aldinç ve Canan Ergüder gibi sanat dünyasından isimler de paylaşımın altına yazdıkları mesajlarla sanatçıya iyi dileklerde bulundu.

3 GÜN YOĞUN BAKIMDA KALMIŞTI

Akın, 2021'de akciğerlerindeki rahatsızlık sebebiyle hastaneye kaldırılmıştı. 3 gün yoğun bakımda kalan Akın, ardından normal odaya alınmıştı. Kısa bir süre sonra ise ses tellerinde çıkan sorun sebebiyle Filiz Akın'ın boğazından parça alınmıştı. Usta oyuncunun tahlil sonuçlarının temiz çıkmıştı.

İYİ HABERİ EŞİ VERMİŞTİ

İyi haberi eşinden alan Filiz Akın, Sönmez Köksal ile birlikte çekilen bu anlarını sosyal medya hesabından yayınlamıştı. Akın, gönderisine, "Eşim benden de endişeli olunca, raporun yazılmasını beklemeden kötü huylu nodül olmadığını öğrenip geldiği günden..." ifadelerini not düşmüştü.

Etiketler Filiz Akın kanser
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin