Kanal D'den flaş açıklama! Yüzleşme final mi yapıyor?

Yüzleşme dizisinin final yapacağı iddiasına Kanal D'den açıklama geldi.

Google Haberlere Abone ol
Kanal D'den flaş açıklama! Yüzleşme final mi yapıyor?

Kanal D'nin iddialı kadrosuyla dikkat çeken yeni dizisi Yüzleşme'nin erken final yapacağı iddia edildi. Bu iddialara Kanal D'den ve dizisinin yapım şirketinden açıklama geldi.Reytingleri beklentilerin altında kaldıBaşrollerini Uğur YücelHande DoğandemirEngin ÖztürkYiğit KirazcıZeynep Eronat ve Yeşim Ceren Bozoğlu'nun paylaştıkları, T-Company imzalı Yüzleşme, yayınlanan ilk iki bölümüyle beklentilerin altında kaldı ve reyting listesinde 2.37 reytingle 21. sırada yer almıştı. AB grubunda ise 2.85 reytingle 11. sıranın sahibi oldu.Kanal D ve yapım şirketinden açıklamaYüzleşme dizisinin final yapacağı iddialarına hem Kanal D yönetiminden hem de dizisinin yapımcısından açıklama geldi.Kanal D'nin resmi sosyal medya hesaplarından yapılan açıklama şu ifadeler kullanıldı:"Yüzleşme dizisinin bittiğine dair söylentiler gerçek dışıdır. Kanal D yönetimi böyle bir karar almamıştır. Dizinin ilerleyen bölümlerindeki performanslarına göre değerlendirilecektir."
Yüzleşme dizisinin bittiğine dair söylentiler gerçek dışıdır. Kanal D yönetimi böyle bir karar almamıştır. Dizinin ilerleyen bölümlerindeki performanslarına göre değerlendirilecektir. pic.twitter.com/ID2MiFDSTu


— Kanal D (@KanalD) 14 Mart 2019


Yapımcısından da açıklama geldiYapımcı Bülent Turgut ise yaptığı açıklamada şunları söyledi:"Kanal D ile 7 bölümlük anlaşmamız mevcuttur. Şu an için final söz konusu değildir."


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin