Kanal D duyurdu, o yarışmayı FOX kaptı! İlk tanıtım yayınlandı

Kanal D'nin geçen ay duyurduğu 'Maske Kimsin Sen?' yarışmasının adresi değişti. Tanıtımları yayınlanarak duyurusu yapılan yarışma programı, başlamadan FOX'a transfer oldu. Bu sabah yeni tanıtımı yayınlanan 'Maske Kimsin Sen?' yarışması, yakında FOX'ta izleticiyle buluşacak.

Google Haberlere Abone ol
Medyatava Özel Kanal D duyurdu, o yarışmayı FOX kaptı! İlk tanıtım yayınlandı

Dünyada büyük ses getiren yarışma programı “Maske Kimsin Sen?” FOX izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor.

'The Masked Singer' adıyla tüm dünyada fenomen olan sıra dışı yarışma programında; kendi alanlarında ünlü isimler farklı kostüm ve maskelerle kimliklerini gizleyerek şarkı söylüyor, jüri üyeleri, stüdyodaki ve ekran başındaki seyirciler yarışmacının kim olduğunu tahmin etmeye çalışıyorlar.

Başarılı oyuncu Tansel Öngel’in sunuculuğunu üstleneceği programın her bölümünde stüdyodaki ünlü isimler dedektiflik yaparak, maskelerin altında kimin olduğunu bulmaya çalışacaklar.

TÜRKİYE’NİN ÜNLÜ İSİMLERİ DEDEKTİF OLUYOR!

Yarışmada; ekranın sevilen isimleri Eda Ece, Melis Sezen, Doğu Demirkol ve Alican Yücesoy dedektiflik yapacaklar.

Gösterdiği performans ile stüdyodaki seyircilerden en az oyu alan yarışmacının maskesini çıkararak yarışmaya veda edeceği “Maske Kimsin Sen?”, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de fenomen olmaya hazırlanıyor.

Çekimlerinin son hızla devam ettiği, müzik, eğlence ve şovun bir arada olacağı Medyapım imzalı 'Maske Kimsin Sen?' yarışması, çok yakında FOX’ta.

Tanıtımı izlemek için TIKLAYIN

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin