Kahvehaneler boşalacak, emekliler ING Bank'a koşacak. ING Bank çıtayı yükseltti, burun farkıyla öne geçti. Emekli promosyonunda yeni rakam. ING Bank emekli promosyonu ne kadar?

Emeklilere yönelik banka promosyonunda aralık kampanyaları açıklandı. Emeklilerin gözü kulağı açıklanacak olan bu rakamlardaydı. ING Bank da emekliye bu yılın sonuna kadar ödeyecekleri promosyon rakamını güncelledi ve son tarihi de 31 Aralık olarak duyurdu.

Google Haberlere Abone ol
Kahvehaneler boşalacak, emekliler ING Bank'a koşacak. ING Bank çıtayı yükseltti, burun farkıyla öne geçti. Emekli promosyonunda yeni rakam. ING Bank emekli promosyonu ne kadar?

Özel bankalar arasında emekli banka promosyonu konusunda yarış kızıştı. 5 bin lira veren de var, 7 bin lira veren de...

Kamu bankalarında bu rakam ortalama 5 bin lira iken, özel bankalarda rakam daha da yükseliyor.

ING Bank da 1 Aralık'tan itibaren kampanyayı güncelledi ve yeni rakamı duyurdu. 

İşte ING Bank'ın emekli promosyonu rakamı ve sunudğu ayrıcalıklar ile ilgili duyurusu

Emekli maaşınızı ING’ye taşıyarak maaş tutarınıza göre ek koşulsuz 7.500 TL’ye varan nakit promosyon kazanabilirsiniz. Siz de maaşınızı kolayca ING’ye taşıyın, nakit promosyon fırsatlarını kaçırmayın.

Ayrıca Maaşını ING’ye taşıyan emekliler 3 ay boyunca Turuncu Ekstra avantajlarından harcama koşulu olmadan yararlanıyor.

Emekli maaşını taşıyanlara, %1,74'ten başlayan faiz oranıyla ihtiyaç kredisi ING'de! Üstelik, kredi tahsis ücreti yok!

Emekli Nakit Promosyonu Ödeme Detayları

Emekli maaşınızı ING’den almaya başlayarak 7.500 TL’ye varan ek koşulsuz nakit promosyon fırsatından yararlanabilirsiniz!

1 aylık toplam gelir/aylık tutarınız, 3.500 TL’ye (3.500 TL hariç) kadar ise 4.500 TL,  3.500 TL - 7.500 TL (7.500 TL hariç) arası ise 5.250TL,  7.500 TL - 10.000 TL (10.000 TL hariç) arası ise 6.750 TL 10.000 TL ve üzeri ise 7.500 TL nakit promosyon ödemesi alırsınız. 

Kampanyadan emekli maaşını 3 yıl boyunca bankamızdan alma taahhüdü veren ve nakit promosyon ödemesi alan mevcut ve yeni emekli maaş müşterilerimiz yararlanabilir. 

Promosyon ödemesinden faydalanmak için herhangi bir ürün koşulu bulunmamaktadır. 

Promosyon taahhütnamesinin imzalanması sonrasında ek bir koşul olmadan; bir aylık net gelir 3.500 TL'ye kadarsa 4.500 TL, 3.500 TL-7.500 TL arasındaysa 5.250 TL, 7.500 TL-10.000 TL arasındaysa 6.750 TL, 10.000 TL'nin üzerindeyse 7.500 TL nakit promosyon ödenir. 

Kampanya  1 Aralık 2022 – 31 Aralık 2022 tarihleri arasında nakit promosyon alan müşteriler için geçerlidir. Bu tarihler dışında promosyon alan müşteriler kampanyadan yararlanamaz. 
Nakit promosyon başvuru işlemleri ING Telefon Bankacılığı ve ING Şubeleri aracılığı ile yapılabilir. 

Bankamızdan birden fazla emekli maaş alınıyor olması durumunda, ödenecek promosyon tutarı maaş tutarlarının toplamı dikkate alınarak hesaplanır ve tek bir promosyon ödemesi yapılır. 

Nakit promosyon ödemesi 3 yıl için peşin olarak yapılır ve 3 yıllık taahhüt süresinin başlangıcı olarak nakit promosyonun hesaba yatırıldığı tarih esas alınır. 

Nakit promosyon ödemesi yapıldıktan sonra 3 yıllık taahhüt süresi içerisinde gelir/aylığın artması halinde ilave promosyon ödemesi yapılmaz. 

3 yıllık taahhüde aykırılık olması halinde, tarafınıza ödenen promosyon bedeli, taahhüdün kalan süresi dikkate alınarak kıstelyevm esasa göre geri alınır. 

 

Aynı anda birden fazla ek promosyon kampanyasından yararlanılamaz. 

ING belirtilen hizmetleri sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 
1 Mart 2020 tarihi sonrasında Bankamız diğer ek promosyonlarından dahil olmuş, yararlanmış ya da talepte bulunan müşterilerimiz, 1 Aralık 2022 tarihi itibariyle koşulsuz nakit promosyon alması durumunda mevcut kampanya/talepleri iptal edilerek kıstelyevm usulü iade alınacak ve 7.500 TL’ye varan nakit promosyondan yararlanır.

Kahvehaneler boşalacak, emekliler ING Bank'a koşacak. ING Bank çıtayı yükseltti, burun farkıyla öne geçti. Emekli promosyonunda yeni rakam. ING Bank emekli promosyonu ne kadar? - Resim : 2

Emekli maaşıma nasıl ikramiye alırım?

SSK ve Bağkur’dan yeni emekli olacaklar, e-Devlet'ten veya SGK Müdürlükleri aracılığıyla doldurulan Tahsis Talep ve Beyan Taahhüt Belgesi’nde banka tercihini ING olarak belirtmelidir.

Emekli Sandığı’ndan emekli olacaklar ise, çalışmakta oldukları kuruma iletecekleri emeklilik başvuru dilekçesinde “ING”yi tercih etmelidir.

Emekli müşterilere sunulan ayrıcalıklar

Vadesiz mevduat hesaplarınız için hesap işletim ücreti ödemeden işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Nakit ihtiyaçlarınız için size özel avantajlı faiz oranları ile ihtiyaç kredisi fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

ING Telefon Bankacılığı’ndan 7/24 hizmet alabilirsiniz. Üstelik, aradığınızda menüde hiç dolaşmadan, direkt size özel müşteri temsilcilerimizden hizmet alırsınız.

Destek Hesap ile maaş gününüzü beklemeden, hesabınızda para olmasa bile nakit çekebilirsiniz.

Özel asistan hizmeti ile 0212 328 28 28’i arayarak ücretsiz tıbbi bilgi ve danışmanlık ile ambulans imkânından faydalanabilirsiniz. 

Akbank ve Türkiye İş Bankası ile yaptığımız işbirliği kapsamında, ülke genelinde 12.000 ATM’yi ücretsiz şekilde ve sınırsız adette TL çekip yatırma, bakiye sorgulama, borç ödeme, kart borcu ve limiti sorgulama işlemleriniz için kullanabilirsiniz. Bu anlaşma ile nakit işlemleriniz için erişim sıkıntısı çekmeden her yerde bir ATM bulabilirsiniz.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin