Kafadar ve Gökhan Tepe'den sürpriz düet; "Aşık"

Son dönemin yükselen müzik gruplarından Kafadar, Türk pop müziğinin sevilen seslerinden Gökhan Tepe ile ses getirecek bir düete imza attı. Kafadar ve Gökhan Tepe sözleri Ayla Çelik’e bestesi ise Gökhan Tepe’ye ait olan “Aşık” ile müzikseverlerle buluştu. 14 Şubat Sevgililer Günü hediyesi olarak dinleyicilerle buluşması planlanan şarkı, Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve 10 ili etkileyerek tüm Türkiye’yi derinden sarsan deprem felaketi sonrasında çıkış tarihini ertelemişti.   

Google Haberlere Abone ol
Kafadar ve Gökhan Tepe'den sürpriz düet; "Aşık"

Yalan Olur, Suya Hapsettim, Rüyalarda Buluşuruz ve Kusura Bakma teklileriyle son dönemin yükselen müzik grupları arasına ismini yazdıran Kafadar’a Gökhan Tepe’den destek geldi.

Kafadar ve Türk pop müziğinin güçlü seslerinden Gökhan Tepe bir düete imza atarak sözleri Ayla Çelik bestesi ise Gökhan Tepe’ye ait olan ve yıllarca Ebru Gündeş’in sesiyle hafızalara kazınan Aşık’ı seslendirdi.

Esat Kaba yapımcılığında ve Paradise Production markasıyla dinleyicilerle buluşan Kafadar ve Gökhan Tepe düeti Aşık’ın düzenlemesini Çağlar Kocatepe, klibin yönetmenliğini ise Adem Doğan üstlendi.

 

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin