Kadir Doğulu'dan Neslihan Atagül'e destek

Kadir Doğulu, yeni dizisi başlayacak olan eşi Neslihan Atagül'e destek vermek için sete gitti. Instagram'da paylaştığı fotoğrafla eşini destekleyen Kadir Doğulu, "Gittim, gördüm, sardım, öptüm, geldim" dedi.

Google Haberlere Abone ol
Kadir Doğulu'dan Neslihan Atagül'e destek

Başrollerini Engin Akyürek ve Neslihan Atagül’ün paylaştığı ‘Sefirin Kızı’ ilk bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Atagül’ün yeni dizisine eşi Kadir Doğulu’dan da destek paylaşımı geldi.

Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu’nun ilk kez partner olarak izleyicinin karşısına çıkacağı Star’ın iddialı projelerinden Sefirin Kızı, bu akşam başlıyor. Dizide Sefirin Kızı Nare (Neslihan Atagül Doğulu) ile yörenin sözü geçen varlıklı iş insanı Sancar’ın (Engin Akyürek) destansı aşk hikayesi anlatılıyor.

Hem destek hem özlem ziyareti

Kadir Doğulu, yeni dizisi önceki büyük bir heyecan yaşayan eşi Neslihan Atagül’ü setinde ziyaret etti. Eşiyle çekilmiş bu karesini sosyal medya hesabından paylaşan Doğulu, "Gittim, gördüm, sardım, öptüm, geldim. Lakin yine hasret kaldım… Artık akşam Nare’yi izleyip hasret gidereceğiz… çok iyi iş oldu biliyorum. İzleyin!" ifadelerini kullandı.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin