Jet Sosyete'ye yeni bölüm konuğu

Puhutv'de ekrana gelen komedi dizisi Jet Sosyete, yeni bölümde yeni bir ünlü konuğu ağırlıyor. Dizinin Cuma günü yayınlanacak yeni bölümünden detaylar belli oldu.

Google Haberlere Abone ol
Jet Sosyete'ye yeni bölüm konuğu

Gülse Birsel imzalı, BKM yapımı komedi dizisi ‘Jet Sosyete’, puhutv.com’daki üçüncü sezonuna cuma günü yanına girecek 18’inci bölümüyle devam ediyor. Dizinin yeni bölümünde konuk oyuncu Alper Saldıran, Avukat Tekin karakteriyle seyirci karşısında çıkacak.

‘Jet Sosyete’de bu hafta, Cengiz şirketin bulunduğu binanın yıkılacağı haberi üzerine bodrum katında türbe olduğu yalanını uydururken sosyal medyada tanıştığı kızların ekranda göründüğü gibi çıkmamasından bıkan Ozan, avukat arkadaşı Tekin’le birlikte Instagram filtrelerinin yasaklanması için hukuk savaşı başlatır.

puhutv.com kullanıcıları ‘Jet Sosyete'nin yeni bölümlerine herhangi bir üyelik olmaksızın puhutv.com adresinden, puhutv iOS ve Android uygulamasından, Apple TV ve Smart TV'den ulaşabilir, diziyi zaman ve mekandan bağımsız izleyebiliyor.

Her cuma yeni bölümle izleyicilerinin karşısına çıkacak ‘Jet Sosyete’nin önceki tüm bölümleri de puhutv.com'dan ücretsiz olarak izlenebiliyor.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin