Jet Sosyete'den coronavirüse özel bölüm

Gülse Birsel imzalı komedi dizisi Jet Sosyete coronavirüs nedeniyle özel bir bölümle ekrana gelecek. Karakterlerin coronavirüsle mücadelesinin yansıtılacağı bölümde Evde Kal mesajı verilecek.

Google Haberlere Abone ol
Jet Sosyete'den coronavirüse özel bölüm

Gülse Birsel imzalı, Jet Sosyete, izleyicileri için sürpriz bir bölüme hazırlanıyor. Dizi #evdekal’dığımız bu günler için özel bir bölüm ile ekrana geliyor.

JET SOSYETE’NİN CORONA İLE İMTİHANI

Gizem İzmir’de annesinin evinde ilgi, alkış ve hayranlarının özlemi içindedir. Cengiz, iç mekanlarda bunalmakta artık bahçede yaşamaktadır. Safiye kendini çamaşır suyuna vermiştir. Ozan ilk kez tek başına ve flörtsüz kalmıştır, Şennur ise ev izolasyonu kurallarını bükme, kendini sokağa atma çabasındadır. “Jet Sosyete’nin corona ile imtihanı” kolay geçmemektedir.

TÜM OYUNCULAR EVLERİNDEN ÇEKİM YAPACAK

İlk kez, tüm oyuncuların evlerinden görüntülü konuşma ile sete girmeden çektikleri, sosyal izolasyonun bir çekim tekniğine dönüştürüldüğü bölüm dikkat çekecek.

Eğlenceli görüntülü konuşmalar ve hatta minik konserlerle corona günlerinde hepimizin yaşadıklarını anlatan Jet Sosyete çok özel bir bölüm ile geliyor.

“Jet Sosyete’nin corona’yla imtihanı” yakında Star’da ekrana gelecek.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin