İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, AK Parti'den telkin aldığı iddialarına yanıt verdi: Benim Tayyip Bey'e göz kırpmama gerek yok

Türk televizyon tarihinin sayılı isimleri arasında yer alan duayen televizyoncu Uğur Dündar’ın sunumuyla tv100 ekranlarında yayınlanan ‘Haftanın Panoraması’na konuk olan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, iktidardan telkinlerde bulunulduğuna dair iddialara yanıt verdi. Akşener, “Tayyip Bey veya yakınlarından birinden bir lira alsam bu masaya oturuyor olamam” ifadelerini kullandı.

Google Haberlere Abone ol
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, AK Parti'den telkin aldığı iddialarına yanıt verdi: Benim Tayyip Bey'e göz kırpmama gerek yok

Efsane gazeteci Uğur Dündar’ın sunumuyla, her cumartesi akşamı tv100 ekranlarında yayınlanan Haftanın Panoraması’na, bu hafta İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener konuk oldu.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, altılı masadan ayrılma sürecinde iktidardan telkinlerde bulunulduğuna dair gerçekleşen iddialara tv100 ekranlarında yanıt verdi.

“BUNU HERKESİN BİLMESİ GEREKİR”

“Tayyip Bey veya yakınlarından birinden bir lira alsam bu masaya oturuyor olamam” ifadelerini kullanan İYİ Parti lideri, “Bunu herkesin bilmesi gerekir. Bildiğini de inanıyorum. Benim Tayyip Bey’e göz kırpmama gerek yok, o partinin en başından beri kurucuları arasında olmuşum, bazı şeyleri beğenmişim, gidişatı doğru bulmamışım, kurucular listesine adım yazılmadan ayrılmışım. Bunu yapabilen yok. O günkü anketlerde yüzde 47 oranındaydı. Ben bunu bırakmışım, pek çok insan o zaman salak muamelesi yapmış” dedi.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin