İyi fikirler çekmeceden çıkacak

Doğrudan Pazarlama sektörünün ‘En İyi’lerini belirleyen DP Ödülleri için son başvuru tarihi açıklandı.

Google Haberlere Abone ol
İyi fikirler çekmeceden çıkacak

Bu yıl 10.yılını kutlayan Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği tarafından 8 yıldır geleneksel olarak düzenlenen Doğrudan Pazarlama Ödülleri Kasım ayında düzenlenen bir törenle sahiplerini bulacak. Bu yıl Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği’nin 10.yılı olması dolayısıyla bugüne kadar ödül alan projeler arasından da en iyileri seçilerek ödüllendirilecek.

 

Pazarlamanın önemli isimlerinden oluşan bir juri tarafından değerlendirileceködül başvuruları için son tarih 21 Eylül olacak. Her yıl başvuran onlarca ajans ve yüzlerce projenin arasından sektörün ‘en iyi’lerinin ödüllendirildiği törenebu yıl da yoğun katılım bekleniyor.

 

Ödüller için doğrudan pazarlama alanında proje üretmiş ve uygulamış tüm ajanslar başvurabilecek. Türkiye’de faaliyet gösteren, DPİD üyesi olan veya olmayan tüm doğrudan pazarlama ajansları, interaktif ajanslar, etkinlik ajansları, halkla ilişkiler ajansları, reklam ve medya ajansları katılabilecek. 

 

Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nde, Etkinlik Pazarlaması, İnteraktif Pazarlama, Satış Noktasında ve Sahada Pazarlama ile Veritabanına Dayalı Pazarlama ana kategorilerinde projeler ödüllendirilecek.

 

Ana kategorilerin yanı sıra özel kategorilerde de Entegre Doğrudan Pazarlama Kampanyası, En Yaratıcı Doğrudan Pazarlama Uygulaması ödülleri de sahiplerini bulacak.

 

İYİ FİKİRLER ÇEKMECEDEN ÇIKACAK

 

Doğrudan Pazarlama Ödülleri 2014’de de dikkat çeken özel kategori bölümünde ise yaratıcı, yenilikçi, marka stratejisine uygun olan fakat çeşitli nedenlerle hayata geçemeyen proje önerileri,“Çekmecede Kalmış İşler” ödülünü alacak ve daha geniş bir kitleye başarısını ispat edecek.

 

Doğrudan Pazarlama Ödülleri ana jüri üyeleri; yaratıcılığı güçlü projeleri hayata geçirirken en cesur davranan reklamvereni de En Cesur Müşteri özel kategorisinde ödüllendirecek. Bu kategoride başvuru alınmayacak.

 

Yarışmaya katılım için başvuru formu ve yönetmeliğe www.dpodulleri.org’dan ulaşılabiliniyor. 


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin