İyi Aile Babası'nın ilk bölüm fragmanı yayınlandı!

Kanal D’nin yapımını Süreç Film’in üstlendiği, sit-com formatlı aile komedisi 'İyi Aile Babası' dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı. Merakla beklenen dizinin afişi de görücüye çıktı.

Google Haberlere Abone ol
İyi Aile Babası'nın ilk bölüm fragmanı yayınlandı!

Kanal D’nin sit-com formatlı aile komedisi İyi Aile Babası dizisinin ilk bölüm tanıtımı yayınlandı. Yapımını Süreç Film’in üstlendiği dizinin afişi de paylaşıldı.

İzleyiciden övgü alan tanıtımla birlikte İyi Aile Babası’nın afişi de yayınlandı. Kadrodaki tüm oyuncuların yer aldığı afişte karakterlerin samimiyeti ve sıcaklığı dikkat çekti.

Yönetmenliğini Hakan Algül’ün yaptığı, senaryosunu Tayfun Güneyer’in yazdığı projede; Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Melek Baykal, Salih Kalyon, Timur Acar, Bahar Şahin, Bahar Süer, Berke Üsdiken, Ecrin Su Çoban, Berat Efe Parlar, Beste Bereket ve Rukan Demir rol alıyor.

Dizide; karısı ve çocuklarını çok seven fedakar baba Mehmet Ali, kliniği olan bir halk sağlığı hekimidir. Annesine de düşkün olan Mehmet Ali’nin en büyük derdi; anne ve karısının sık sık arasında kalmasıdır.

Başarılı oyuncu kadrosu ve iddialı senaryosuyla izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanan İyi Aile Babası, yakında Kanal D’de…

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin