İstediği desteği bulamayan Aleyna Tilki'den sitem

Exxen'de yayınlanan İşte Bu Benim Masalım dizisi IMDB'de puanı en düşük diziler arasına giren Aleyna Tilki, dünyaya açılma hayalleri kurarken istediği desteği bulamamasına sitem etti.

Google Haberlere Abone ol
İstediği desteği bulamayan Aleyna Tilki'den sitem

İlk İngilizce parçası Retrograde'in teaser'ını yayınlayan Aleyna Tilki, medyaya sitem etti.

Aleyna Tilki, şarkısının destek göremediğini söyleyerek, "Attığım tek adım bile her yerde haber olurken bugün, dünyada çıkacak olan şarkımı asla desteklemediniz" dedi.

Aleyna Tilki sosyal medyadan şu açıklamayı yaptı:

"Karşınıza çok küçük yaşta çıktım. Ne kadar çalıştığımı aslında hepiniz biliyorsunuz. Bu sefer küçük yaşıma rağmen yapayalnız Amerika'da uzun zamanlar kalışıma, tüm çocukluğumu işime feda etmeme değdi.

Artık 26 Şubat'ta ülkemi dünyada temsil etmek adına büyük bir adım atıyorum. Attığım tek adım bile her yerde haber olurken bugün, dünyada çıkacak olan şarkımı asla desteklemediniz... Oysa ki ben size bazen küssem de sizi gerçekten sevdim ve soğuk havada da, zor zamanlarımda da elimden geldiğince her zaman size kalpten vakit ayırdım..."

Aleyna Tilki'nin başrolünü Cemal Can Canseven'le paylaştığı; Exxen'de yayınlanan İşte Bu Benim Masalım dizisi IMDB'de 1.7 puanla en düşük Türk dizileri arasına girmişti.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin