İstanbul'daki yılbaşı eğlencesinde kan aktı. Bağıcılar'da 14 yaşındaki bir çocuk silahla vurularak hayatını kaybetti

İstanbul'daki yılbaşı eğlencelerinde kan aktı, Bağcılar'da 14 yaşındaki bir çocuk hayatını kaybetti. Yılbaşını kutlamak için toplanan grup bir anda tartışmaya başladı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüşürken, taraflardan biri silahına davranarak rastgele ateş etmeye başladı. Silahtan çıkan kurşun 14 yaşında bir çocuğun kafasına isabet etti.

Google Haberlere Abone ol
İstanbul'daki yılbaşı eğlencesinde kan aktı. Bağıcılar'da 14 yaşındaki bir çocuk silahla vurularak hayatını kaybetti

İstanbul'da yılbaşı kutlamaları sırasında çıkan kavgada silahlar konuştu. 14 yaşındaki bir çocuk kafasına isabet eden kurşunla hayatını kaybetti.

Olay, saat 00.30 sıralarında Bağcılar Demirkapı Mahallesi'nde meydana geldi. İddialara göre, yılbaşını kutlamak için toplanan grup bir anda tartışmaya başladı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüşürken, taraflardan biri silahına davranarak rastgele ateş etmeye başladı. Silahtan çıkan kurşun 14 yaşında bir çocuğun kafasına isabet etti.

İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralı çocuğa ilk müdahaleyi yaptıktan sonra ambulansla hastaneye kaldırdı. Silahla kafasından vurulan çocuk yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Polis olayla ilgili inceleme başlattı.

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin