İstanbul'da korkunç kadın saldırısı! Evlenmeyi kabul etmeyen kadını vuracağı silah tutukluk yapınca kimyasal madde fırlattı

İstanbul Küçükçekmece’de ikamet eden 21 yaşındaki Yağmur T. kendisiyle evlenmek istediğini söyleyen Can K.’nin teklifini madde bağımlısı olduğunu iddia ederek geri çevirdi. Bu durumu kabullenemeyen Can K. iddiaya göre genç kızın iş yerine gidip önce silah çekti silahı tutukluk yapınca yüzüne doğru kezzap fırlatıp kaçtı.

Google Haberlere Abone ol
İstanbul'da korkunç kadın saldırısı! Evlenmeyi kabul etmeyen kadını vuracağı silah tutukluk yapınca kimyasal madde fırlattı

Habertürk muhabiri Mustafa Şekeroğlu'nun haberine göre 112 Acil birimlerini arayan bir kişi , “Kimyasal yanık” bilgisi vererek ambulans istedi.

Yapılan çağrı üzerine sağlık ekipleri olay yerine sevk edilirken, polis de adrese yönlendirildi. Adrese ulaşan sağlık ekipleri yüzünde ve vücudunda kimyasal yanıklar olan 21 yaşındaki Yağmur T.’ye ilk müdahaleyi yaparak Çam Sakura Hastanesi’ne götürdü.

ÖNCE SİLAH, SONRA KEZZAP

Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri olayla ilgili çalışama başlattı. Şüphelinin Muhammed Can K. olduğu anlaşıldı. Şüphelinin iş yerinde çalışan Yağmur T.’ye silah çektiği, silahın tutukluluk yaptığı öne sürüldü. Can K.’nın silahı tutukluk yapınca Yağmur T.’nin yüzüne kimyasal madde attığı öne sürüldü.

GÖRÜŞMEYİ KABUL ETMEDİ

Polis ekiplerinin peşine düştüğü şüpheli gözaltına alındı. Can K. emniyete götürülürken
yüzünde oluşan yanıkların, hafif olduğu ve tıbbi müdahale ile iyileşebileceği belirtilen Yağmur T. ile genç kızın ailesinin bilgisine başvuruldu.

Can K.’nin genç kızla evlenmek istediği; Yağmur T.’nin ise 3 ay önce bunu reddettiği öğrenildi. Madde bağımlısı olduğunu öğrendiği Can K. ile görüşmeyi de reddettiği belirtilen Yağmur T.’nin şüpheliden şikayetçi olduğu belirtildi.

TUTUKLANDI

Küçükçekmece Aile İçi Büro Amirliğince hakkında işlem yapılan Can K. sevk edildiği adli makamlarca tutuklandı.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin