İsmail Küçükkaya'dan bomba açıklama: 'Selçuk Tepeli'den önce teklif...'

FOX ekranlarında izleyiciyle buluşan Çalar Saat programının sunucusu Gazeteci İsmail Küçükkaya, Habertürk'te Kübra Par'ın sunduğu Açık ve Net programında soruları yanıtladı.

Google Haberlere Abone ol
İsmail Küçükkaya'dan bomba açıklama: 'Selçuk Tepeli'den önce teklif...'

FOX'ta yayınlanan Çalar Saat programının sunucusu Gazeteci İsmail Küçükkaya, Selçuk Tepeli'den önce Doğan Şentürk'ün FOX Ana Haber için ilk teklifi kendisine yaptığını açıkladı.

İsmail Küçükkaya, Doğan Şentürk'ün teklifini ve aralarında geçen diyaloğu şöyle anlattı:

"Doğan Şentürk Fatih'in yerine seni düşündüm dedi. Kabul etmedim.. Ben sabah insanıyım, ana haber bana göre değil, gazetedeyken de sabah erken başlardım güne. Benim yerim sabahları..."

Küçükkaya, Fatih Portakal'ın Fox TV'yi bırakmasıyla ilgili şunları söyledi:

"Fatih Portakal kişisel, şahsi ve ailesel bir karar verdi. Aradığımda da bunu anlattı bana. 'Birader ben 53 yaşındayım' dedi ve anlattı, şudur, şudur diye, 'iklimi de biliyorsun' dedi, 'yaşadıklarımızı, sen de yaşıyorsun' dedi. Bunlar bire bir onunla benim 35 dakika yaptığım telefon konuşmasından öğrendiklerim.

Ben daha önce yayın yönetmeninden öğrendim, sonra devam ettik. Durum netleşince Fatih'i aradım. Fatih şöyle söylüyor; 'Ben ailevi, kişisel nedenlerle, hayat biçimine dair kaygılarım nedeniyle böyle bir karar verdim' diyor.

Dolayısıyla bir insanın böyle açıklama yaptıktan sonra inanmak düşer bize. Ben Fatih'le 7 yıl adeta partner gibi çalıştık. Ben sabah, o akşam. Ben bunun uzun yıllar devam etmek istiyordum. Bu sene olmadı."

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin