İrfan Şahin'den MedyaTava'ya 'Hayati ve Diğerleri' açıklaması!

Kanal D'nin sadece birinci bölümünü yayınladığı dizisinin akıbeti belli oldu mu?

Google Haberlere Abone ol
İrfan Şahin'den MedyaTava'ya 'Hayati ve Diğerleri' açıklaması!

Kanal D'nin sadece birinci bölümünü yayınladığı 'Hayati ve Diğerleri' dizisinin akıbeti merak konusu olmuştu.



Usta televizyoncu İrfan Şahin'in patronu olduğu 1441 Yapım'ın imza attığı eğlenceli dizinin ilk bölümü önceki pazar 'Çocuklar Duymasın'ın yerine yayınlanmıştı. Ancak, Poyraz Karayel'le çıkış yakalayan Celil Nalçakan'ın başrolünü oynadığı dizinin ilk bölümü reytinglerde beklentiyi karşılayamadı.



Bunun üzerine Kanal D ilginç bir karara imza attı ve yayınına bir hafta ara verdiği 'Çocuklar Duymasın'ı yeniden pazar akşamına aldı. İlk 5 bölümü hazır olan 'Hayati ve Diğerleri'nin yayınına ise ara verildi. Bu gelişmenin ardından geçen hafta kanalın 'Hayati ve Diğerleri' dizisini pazar akşamı saat 22.00 diliminde 'Çocuklar Duymasın'ın hemen ardından yayınlanmayı teklif ettiği ancak yapımcının bunu kabul etmediği konuşuluyor.



Öte yandan dizinin elde kalan 5 bölümü yayınladıktan sonra kaldırılacağı ya da yaz aylarında devam edeceği iddiası da gündeme geldi. Ancak 6. bölümünün çekimleri devam eden dizinin yapımcısı İrfan Şahin ise MedyaTava'ya, "Şu anda yayında değiliz. Dizinin durumuna eldeki 5 bölümü yayınlandıktan sonra karar vereceğiz. Ancak henüz dizinin yayın tarihini biz de bilmiyoruz.", dedi.



Birsen ALTUNTAŞ

birsenaltuntas76@gmail.com


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin