Instagram'a bomba özellik!

Yeni güncellemeyle ‘sessize alma’ özelliği geliyor.

Google Haberlere Abone ol
Instagram'a bomba özellik!

Popüler sosyal medya platformu Instagram, yeni güncellemesiyle ‘sessize alma’ özelliğini kullanıma sunacak. Kullanıcılar artık paylaşımlarını görmek istemedikleri arkadaşlarını ‘sessize’ alabilecek.

Fotoğraf ve video paylaşım ağı Instagram, yeni güncellemesinde ‘sessize alma' özelliğini tüm kullanıcıların beğenisine sunacağını açıkladı.Güncelleme ile birlikte kullanıcılar, arkadaş listesinde yer alan ama paylaştıkları gönderi ve hikayeleri görmek istemediği kişileri sessize alabilecek. Böylelikle sessize alınan kişinin ana sayfadaki paylaşımlarının görünmesi engellenmiş olacak.Bu işlemi yapmak için sessize alınmak istenilen kullanıcının profiline giderek, ekranın sağ üst köşesindeki ikonun altından ‘Sessize Al' seçeneğini işaretlemek yeterli olacak. Ancak bu işleme rağmen sessize alınan kişiler tarafından bir hikayede etiketlenildiğinde bildirim alınmaya devam edilecek.Özelliğin birkaç hafta içerisinde tüm Instagram kullanıcılarının hizmetine açıklaması bekleniyor.
Instagram adds a mute feature so you can ignore people without them knowing: https://t.co/ipFtTXOvqy pic.twitter.com/4OoUo07wxM


— Slate (@Slate) 23 Mayıs 2018
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin