İnce'den Haber Global çıkışı: Şov değil kardeşim

Geçtiğimiz günlerde Haber Global'de katıldığı programı terk eden CHP’li Muharrem İnce, Fox TV'de yayınlanan Çalar Saat programında geçtiğimiz gün terk ettiği yayınla ilgili olarak konuştu.

Google Haberlere Abone ol
İnce'den Haber Global çıkışı: Şov değil kardeşim

Geçtiğimiz günlerde Haber Global'de katıldığı programı terk eden CHP’li Muharrem İnce, Fox TV'de yayınlanan Çalar Saat programında İsmail Küçükkaya'nın konuğu oldu.

Haber Global TV'de canlı yayındaki konuşmasının kesilerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Fetih programına bağlanılmasıyla ilgili olarak İnce, Fox TV ekranlarında tepkisini sürdürdü.

İnce programda şunları söyledi:

"Beni çağırıyorsanız bana, kişiliğime, bana oy veren 16 milyona, mesleğinize saygı göstereceksiniz. Ben yayına gittim yayına beş dk kala dediler ki Erdoğan'a bağlanmamız lazım dediler.

Nasıl olacak diye sordum bana önce cumhurbaşkanı okçular vakfında konuşacak onu vermeyeceğiz ama Ayasofya konuşması var orada mutlaka bir giriş yapmamız lazım dediler. Peki dedim ama şöyle yapın apar topar sözümü kesmeyin, ara veriyormuş gibi yapın ben de o ara mola olmuş olsun ben de gidip geleyim. Bakın eleştiririm, tepkimi gösteririm dedim.

Bir süre sonra meğer ekranda ortada Erdoğan'ın resmini koymuşlar. Ekranda benim sesim var. Görüntü Erdoğan'ın. Ayıp. Böyle devam ediyor. Sonra tekrar kestiler, Erdoğan'a bağlanınca bekledim. Bekledim tepkimi göstermek için bekledim. Şov mu şov değil kardeşim. Herkese yapıyorlarmış, bana yapamazlar kardeşim!

Ben kendinizi ezdirmeyin diyorum. Özel bir durum olmadığı sürece beni orada bekletip bir başka partinin siyasi genel başkanına bağlanırsan ben orayı terk ederim. Bu yüzden bu medya düzeni iş yapmıyor. Reyting almıyor."

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin