İmamoğlu'na hakaret eden Petekkaya'dan açıklama: 'Ben değil, işten çıkardığım çalışanım yapmış'

Oyuncu Erkan Petekkaya sosyal medya hesabından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na hakaret içerikli yorumlarda bulundu. Petekkaya'nın yaptığı bu yorumların ardından sosyal medya sayfalarına takipçileri ulaşamadı.

Google Haberlere Abone ol
İmamoğlu'na hakaret eden Petekkaya'dan açıklama: 'Ben değil, işten çıkardığım çalışanım yapmış'

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Instagram hesabından toplu taşıma araçlarına maskeyle binilmesi gerektiğini hatırlatan bir paylaşım yaptı. Oyuncu Erkan Petekkaya, İmamoğlu’nun paylaşımın altına yaptığı yorum ise olay oldu. Petekkaya, İmamoğlu için "Terbiyesiz, zavallı, defol" gibi ifadeler kullandı.

SOSYAL MEDYA HESAPLARI ASKIYA ALINDI

Sözleri ile birçok sosyal medya kullanıcısının tepkisini çeken oyuncu Erkan Petekkaya’nın hesabı askıya alındı. Petekkaya’nın hesabının askıya alınması, hacklendiği (Hesabın başkaları tarafından ele geçirilmesi) tartışmalarını gündeme getirdi.

BİR AÇIKLAMA YAPILMADI

Hem Twitter hem de Instagram hesabı kapanan Petekkaya’nın hesaplarını başkalarına kaptırıp kaptırmadığı konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı.

Instagram hesabı yeniden aktif hale gelen ünlü oyuncu, konuyla ilgili olarak nir açıklama, Petekkaya açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

DUYURU

Erkan Petekkaya (@erkanpetekkaya)'in paylaştığı bir gönderi ()

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin